FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Hakikaten hic kosmazdi. Tarihin gordugu en killer ayaklari vardi ama cok duragindi. Hatiram yaniltmiyorsa UCL'de ceyrek finalin otesini gormediler. Jardel'in 10 numara versiyonuydu. Fakat Galatasaray'da cok gormek isterdim. Herhalde 40 golu zorlardi

O döneme göre değerlendirmek gerekir misal Hagi bu dönem oynasa muhtemelen yarı popülariteye ulaşırdı ancak.. Rivaldo dönemine göre muazzam bir yetenekti zaten ilk 2 sezon takım iyi olduğu için şampiyon oldular ama sonrasında çapsız hollandalı ekolü devamında da rochemback geovanni gibi çöp brezilyalılara takıldılar .. O dönem Valencia bile daha iyi bir kulüptü barcadan

O döneme göre değerlendirmek gerekir misal Hagi bu dönem oynasa muhtemelen yarı popülariteye ulaşırdı ancak.. Rivaldo dönemine göre muazzam bir yetenekti zaten ilk 2 sezon takım iyi olduğu için şampiyon oldular ama sonrasında çapsız hollandalı ekolü devamında da rochemback geovanni gibi çöp brezilyalılara takıldılar .. O dönem Valencia bile daha iyi bir kulüptü barcadan
Zaten sorun yerel lig degildi. 19 takimin 15 tanesi seviyelerinin altindaydi. Fakat Milana filan sokmuyordu. Gercekten hic kosmuyordu. Zaten daha once 2 3 defa yazdim. Asil sorun yetersiz Hollandilardi fakat Rivaldo da kusursuz degildi. Zaten Figo ilk aciklamasinda Madride UCL sampiyonlugu icin gittim demisti.

Bir mac vardi. Yanilmiyorsam Barca 4.cuydu ve ligin son maci. Puan kaybinda 5. olup UCL disi kaliyorlardi. Hatta maci rakipleri Valencia ile oynuyorlardi.Son dakikalara yenik veya berabere girmislerdi. Adam biri ceza sahasinin disinda rovesata ile 3 gol atip kazanmislardi.
Yahu binlerce mac izledigimden hafizam yaniltiyor da olabilir. Fakat buna yakin birsey olmustu.

Bir mac vardi. Yanilmiyorsam Barca 4.cuydu ve ligin son maci. Puan kaybinda 5. olup UCL disi kaliyorlardi. Hatta maci rakipleri Valencia ile oynuyorlardi.Son dakikalara yenik veya berabere girmislerdi. Adam biri ceza sahasinin disinda rovesata ile 3 gol atip kazanmislardi.
Yahu binlerce mac izledigimden hafizam yaniltiyor da olabilir. Fakat buna yakin birsey olmustu.
Rivaldo atmisti. Mutlaka kazanmalari gerekiyordu. 3-3ken son dkda rivaldo ceza sahasi disindan rovesatayla atmisti. Futbol tarihinin en guzel goludur.

2-2ymis. Yaslandik.

2000-2001
3503fd4ff7825e57f932cf24b12e4c95.jpg

Galatasaray'ımızın forması dışında 2 kez farklı takım forması aldım.. İlki henüz 13-14 yaşındayken Rivaldonun formasıydı.. O formamı hala unutamam aşıktım formaya dobiş bir arkadaş ödünç istemişti içine etmişti formanın her tarafı sökülmüştü..
2.si de emre akbaba formasıydı.. Bjk ile maçları vardı Alanyaya giden bir arkadaş bağlantı kurup almıştı benim için.. Zaten 1 sene sonra da bize geldi :)

De Ligt 80 milyon karsiliginda Barcelona'ya yakinmis.
De Jong
De Ligt
Bir de Jovic gelirse Barca iyi is cikarmis olur.
Bu sene sampiyon olurlarsa seneye de cok rahat olabilirler.

Liverpool'un Coutinho'nun Barcelona'ya satışı sırasında sözleşmeye "Coutinho, 2021'den önce herhangi bir İngiliz takımına satılırsa 115 milyon euro bonus ödenir" maddesi koyduğu ortaya çıktı

Üst Alt