FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Quique Setien'le yolları ayırmaya karar veren Barcelona yönetimi, teknik direktörlük görevi için Ronald Koeman'ı takımın başına getirmek istiyor. (Mundo Deportivo)

Sahsi dusuncem 2021'den once Hollanda Milli takim hocaligini birakmaz. Euro 2021'den sonra anca olur.

Ayrica Barcelona'nin hucum hattinda hic bir eksiklik veya sorun yoktur. Barcelona'nin saha icinde kalite problemi komple defans ve bir nevi orta saha. Once defansi yenileyecekler ki bir sey olsun. Bu defansla gelen giden dover CL'de, La Liga sampiyonlugu bile onumuzdeki seneler zor bu defansla.

Ayrica Barcelona'nin hucum hattinda hic bir eksiklik veya sorun yoktur. Barcelona'nin saha icinde kaliteli problemi komple defans ve orta saha. Once defansi yenileyecekler ki bir sey olsun. Bu defansla gelen giden dover CL'de, La Liga sampiyonlugu bile onumuzdeki seneler zor bu defansla.
ortasaha dedigin suarez hirti haric herkes iste
griezmann da coutinhonun dustugu durumda, messi ile oynuyo diye heriflerin eli ayagi birbirine dolaniyor messi gibi kusursuz biri ile oynamanin zorlugu var uzerlerinde, rahat yapacagi seylerden cekiniyolar ya ben yapamazsam diye. puig veleti bile daha ozguvenli oynuyo diger herkesten.
defansi zaten anlatmaya gerek yok.

actim netflixten BARCA RUYASİ’ni izliyorum abi 😢

Üst Alt