Tier 1 - FC Bayern'in Boey İçin Yaptığı Son Teklif Kabul Edildi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 FC Bayern'in Boey İçin Yaptığı Son Teklif Kabul Edildi

30 milyon-sonraki satistan pay ve Rennes’e ondecek %15’lik payi da versinler bi zahmet.Herkese para bulan serefsizler bize gelince pintilesiyolar.O Deschamps serefsizi de milli takima alsaydı elimiz cok daha rahatlayacakti.Bayern’e gitsin 1 hafta sonra cagirir Boey’i serefsiz Deschamps.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Konusu açılmışken Döşamp itine döşeyeyim üstad

Cl nin katkılarından biri de bu.Hep yayın reklam geliri hesaplanıyor ama 10-15 maç verecekleri oyuncuna Cl de ki performansına göre 10 milyon fazlasını direkt verebiliyorlar.Sadece Yerel ligde oynasa cl de o golleri atmasa Cenk tosun a da asla o paraları vermezlerdi.CL çok güzel bir oluşum .Bu sene şampiyon olup seneye yine Cl yapmalıyız

Bunu gecen seneden beri farkli farkli basliklarda yazdik (CL de son 16 vs UEFA final gibi..). CL vitrinin kralidir. Dunya Kupasi, Euro Cup ve CL hatta yer yer CL bir-iki tik onde dahi oluyor bu acidan. Kim gider Cenk Tosun gibi duz adama 25m verirdi ki ? Daha boyle nice transferler yaptik zamaninda Okan-Emre-Umit ve Hakan'in gidisleride benzerdir. Tamam UEFA kazandilar ancak CL'de de devamlilik gosterdik ve goze batti bu isimler. Kisacasi, CL'de oynarsan 100K oyuncun icin bile milyo civarinda teklifler alman olasi, bir iki gole, bir iki maca bakar, Ozan Kabak da bunun diger bir ornegidir.

Bayernli bir alman arkadasim var onunla konusuyorum. O da bana soruyor boeyi konusunda anlastik mi?
Yok dedim bekliyoruz 30 m ustu teklif lazim dedim dedim.

Sabahtan beri transfermarkt.de actik takimin degeri artti mi diyr f5 yapip duruyorum dedi.
Iyi bok yedin dedim Malll

Kiralık olsa bile şaşırmam. Bugüne kadar bu haberlerin gerçeğini yansıttığını görmedim. Zaten ha 25 olmuş ha 35 kulüpleri soyuyorlar zaten. Özellikle bizi. Riva satıldı yine borç gırtlağa kadar.

Üst Alt