Tier 1 - FC Bayern'in Boey İçin Yaptığı Son Teklif Kabul Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 FC Bayern'in Boey İçin Yaptığı Son Teklif Kabul Edildi

Salmayin lan boeyi kapatin bir zindana sonra arayin bayern baskanini boey nolur ne istiyorlarsa verin desin

Devreye CIA ve Mossad girsin sonucta 30+bonuslari alalim hersey tatliya baglansin

işte transfer başarısı budur eğer yollarsak boey'i. 1 milyona aldığın adamı 26-27 milyon eurolara satmak.

şöyle 4-5 adam bulup satsak hem kulübün borçları kapanır hem de iddialı kadrolar kurmak için elinde paran olur.

Cl nin katkılarından biri de bu.Hep yayın reklam geliri hesaplanıyor ama 10-15 maç verecekleri oyuncuna Cl de ki performansına göre 10 milyon fazlasını direkt verebiliyorlar.Sadece Yerel ligde oynasa cl de o golleri atmasa Cenk tosun a da asla o paraları vermezlerdi.CL çok güzel bir oluşum .Bu sene şampiyon olup seneye yine Cl yapmalıyız

Bu Rennes'e satıştan %15 pay verme olayı doğru mu ki.

Yanlış hatırlamıyorsam ödediğimiz 1 Milyon bonservis bonus monuslarla 2'ye kadar çıkabiliyordu diye biliyorum ben.

su anda cogu kisi farkinda değil ama boeyin bayerne transfer olmasi buyuk olay eger gerceklesirse. bu sayede avrupadaki genclerin dikkatini fazlasiyla cekeriz. ilerde bu isin kaymagini cok yeriz gibi. dogru hamlelerle transfer konusunda avrupanin yeni portosu benficasi olabiliriz

1 milyona alıp 25 milyona satmak büyük iş. Transfer politikamız bu şekilde devam eder umarım.
O seneki hata tüm oyuncuların bu tarz olmasıydı, 2-3 tane tutmayınca lig de gitti. Halbuki başarı hep tecrübeli ve genç oyuncuların birbirini yükseltmesiyle geliyor onu anlamış olduk. Erden Timur dönemi yapılan hiçbir transfer geleceğe yönelik olmadı. (Ross ve yusuf demir dışında galiba onlar da ne kadar başarılı tartışılır.) Dolayısıyla benim bu paranın doğru harcanacağına yönelik endişelerim var.

Üst Alt