Feghouli'den Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'den Açıklamalar

Bu reisçiydi herhalde hükümet kanalına savaş açtıysa gidici demektir güle güle Sosa ait olduğun coğrafyaya 😂👋

Ya bundan 2-3 sene önce yine trabzon maçında atılmadın mı kardeş gittin adama yumrukla daldın. Değdi veya değmedi aynı bokun laciverti mi değil mi?

Musleradan sonra en çok sevdiğim oyuncuydu ama dünkü hareketi beni bile delirtti o kadar gereksiz ve bomboş bir tepkiydi ki sanırsın bilinçli yapiyor

Bu tarz sorumsuzlukla şuan olduğumuz noktadayız. Geçtiğimiz yıllarda hedefe adım adım götüren adamların bu şekilde sorumsuz davranışlar sergilemesi kötü.

diğer yandan yüksek nabız da oluşabilecek şeyler Hagi de UEFA finalinde takımı eksik bırakmıştı. Benzeri işler.

Çok küçük detaylarin birlesimi bizi kupadan etti. Sezonun özeti gibi maçtı.

GSCimbom Mobile App

Son düzenleme:
Arsen wenger bi takımda 2 den fazla brezilyalı olursa kaos çıkarırlar deyince bişey yok levent kuzey afrikalı topçular disiplinsiz deyince ırkçı oluyor. Her b.ka ırkçılık yaftasıyla yanaşmak da moda oldu ha.

Twitterda bos yapmak yerine 3 tane iyi mac cikarsaydin arabic messi. Olayi hemen irkcilik mevzusuna cevirip, hem konuyu dagitacak, hemde magdur edebiyatiyla milleti yanina toplayacak cakal. Bitik bir adam. Bu adami bu sezonda yollamayan yöneticide bana para sorunumuz var demesin. 400 bin euroluk futbol oynamiyor.

Levent’in açıklamalarını gördüm ve arttırıyorum.

Arab ve Almancı topçu istemiyoruz!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt