Feghouli’ye Rekor Teklif! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli’ye Rekor Teklif!

Eger yanilmiyorsam o transfer transfer döneminin son günlerinde gerçeklesti. Dursun yönetimi her ne kadar basarisiz olsa da bu kadar kisa zamanda Melonun yerine oyuncu bulabileceklerini sanmiyorum. Teklifi reddebilirlerdi ama o zaman Meloyla aralari açik olurdu çünkü teklifi kabul eden kisi Meloydu.

Saydigin oyuncularin yerleri dolmadigi dogru ama bir oyuncun yerine en az onun kadar iyi oyuncu alamama riski var diye illa o oyuncuyla devam edilmemeli ve yeni oyuncu almaktan korkmamak lazim. O oyuncular en verimli oldugu performansi sergileyecegini de bilmiyoruz. Mesela Elmander ikinci sezonunda çok daha az katki sagladi, Ujfa zaten 34 falandi.
Orası öyle de işte yeri dolmayınca bedeli büyük olabiliyor, biri gidip biri gelse de.

Eger yanilmiyorsam o transfer transfer döneminin son günlerinde gerçeklesti. Dursun yönetimi her ne kadar basarisiz olsa da bu kadar kisa zamanda Melonun yerine oyuncu bulabileceklerini sanmiyorum. Teklifi reddebilirlerdi ama o zaman Meloyla aralari açik olurdu çünkü teklifi kabul eden kisi Meloydu.

Saydigin oyuncularin yerleri dolmadigi dogru ama bir oyuncun yerine en az onun kadar iyi oyuncu alamama riski var diye illa o oyuncuyla devam edilmemeli ve yeni oyuncu almaktan korkmamak lazim. O oyuncular en verimli oldugu performansi sergileyecegini de bilmiyoruz. Mesela Elmander ikinci sezonunda çok daha az katki sagladi, Ujfa zaten 34 falandi.
melonun yönetimle arası iyi değildi.
bi kere tffnin ve tayyip amcanın tavrı netti meloya karşı. sık sık demirören tarafından gsaraya yakışmadığı dillendirildi melonun. zaten elini sıkmaması falan da bu zamanlara denk geliyor. yönetim meloyu yollamak istediği için gitmek istedi melo

melonun yönetimle arası iyi değildi.
bi kere tffnin ve tayyip amcanın tavrı netti meloya karşı. sık sık demirören tarafından gsaraya yakışmadığı dillendirildi melonun. zaten elini sıkmaması falan da bu zamanlara denk geliyor. yönetim meloyu yollamak istediği için gitmek istedi melo

Eger yönetim Meloyu göndermek isteseydi onun sözlesmesini bir kaç hafta önce uzatmazdi

Italyada futbol oynamak icin gittigini dusunyorum yoksa yönetimla falan arasi kötü oldugunu sanmiyorum

Ligin ikinci yarısı öyle bir oynadı ki gitmesine gönlüm el vermiyor. Ama teklif de -eğer doğruysa- gayet iyi. Biraz bekleme taraftarıyım. Acele karar vermeyelim. Bir bakalım kime ne teklif geliyor, biz kimi alabiliriz. Satmayı becerebilmek kadar sattıktan sonrasını planlayabilmek de önemli.

O madde doğru hatta 4.250 de doğru. Feghouli bir maç sonu açıklama yapmıştı ayrılmayı hiç düşünmüyorum burada mutluyum diye.

Transferin kapanmasına 10 gün kala, muadilini ayarlamadan, gidip de bu adamı satarsan, kaç paraya satarsan sat skandal olur.
Ama daha önce, yerine daha genç, benzer kalitede, ileride yine yüksek fiyatlara satılma potansiyeli olan bir oyuncuyla daha uygun mali şartlarda anlaşıp, Feghouli'yi de bu paralara satarsan, çok efsane iş olur.
Yani para kadar transfer sürecinin şekli de çok önemli.

Üst Alt