Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo: Juve'ye dönecegim

cilingir kaya zaten futbolun f'sinden cakmiyor.

melo'yu 10 numara/playmaker zannediyor: "agir adam, ben olsam 10 numara mevkiine almazdim bu adami" demisti gecenlerde :eek:

ama gel gör ki, böyle adamlari futbol yorumcusu yapiyorlar.

Gökay eğer ki ilerde birgün sende zengin olursan hiç anlamadığın bir spor dalına seni bile yorumcu yapabilirler.

Haa birazda medyatik olman, paparazilere poz vermen gerek :eek:

Cevap: Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim"

röportaj yapanın ismi niye yok. canlı yayında 5yıllık sözleşme imzalamak istiyorum diyordu. yalan dolan haberlerinizi yiyim sizin.

Cevap: Felipe Melo: Juve'ye dönecegim

Medya aynı şekilde Lincoln'ü kötülerken ve onun kötü taklidi Alex göklare çıkarırken neredeydi bu taraftar. O zaman medyanın yazdığı provokatörce haberleri yalan mı doğru mu diye bakmadan Lincoln'ün üzerine saldırdı bu taraftar.
lincoln sorumsuzun önde gideni. onun tutulcak bbir yeri yok. lincoln konusunda dogru yapıldı. o heriften kimseye hayır gelmez.

Felippe Melo´dan Alex De Souza´ya carpici itiraf !!!

"Birgün Fenerbahce Formasi giyecegimi hissedebiliyorum"

Galatasaray´in Pittbull Lakabli Futbolcusu Felippe Melo Galatasaray Taraftarlarini kizdiracak demeclerde bulundu. Iddialara göre Melo Brezilyali Vatandasi Alex De Souza´yi arayarak " Istanbulu cok sevdim ve cok cabuk uyum saglamayi basardim. Yemekleri harika. Kisa sürede Türkiyeyi tanimaya basladim.. Galatasaray Takimina gelmekle iyi ettigimi düsünüyorum ama sana itiraf etmeliyimki Fenerbahce Taraftari beni cok etkiledi ve ben inaniyorumki birgün Türkiyeye dönersem Fenerbahce formasini giyecegimi hissedebiliyorum" dedigi ögrenildi.

MedyaIrbam

Uzun saçlı bir yöneticimiz kafayı çekip soyunma odasında Melo'ya haddini bildirmeli hemen. Sarp'ı, Elano'yu çok özledik. Kazma Kazım bize yeter.

Baktilar Melo transferimiz iyi cikti simdide Galatasaray Melo uzerinde yipratmaya calisiyiorlar.

H.Sukur-Arda ve simdide Melo.

Satilmis passatci medya ;)

yalan haber

adam burda cokmutlu, böyle giderse hayatinin sezonunu oynicak, yillik nerdeyse 4 milyon aliyor, simdiden imza icin can atiyordur adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt