fener acizliği yıl 2016 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fener acizliği yıl 2016

gönderilen hocadan 4m € tazminat yenecek olması.
oyuncuların hepsinin rezil-kepaze-isteksiz oyunu.
yapılan transferlerin alakasız+verimsiz veyahut inanılmaz masraflı olması
bütçenin iyice daralması yıllardır azize reisin yaptığı taraftar avutmayı bu yıl yapamayacak olması
gelen hocanın ben dediydim dememe bile gerek yok gönül rahatlığıyla söylemem gerekir ki advocaat adı çıktığı gün aklı selim GALATASARAY taraftarını %90 oh be dediği bir hoca.

daha çok varda artık akla gelmiyor,bu fırsat değerlendirilmeli,tokatlanmalılar.sadece bunlar değil nitekim diğer kuş grubu takımda öyle.

Daha ligin başı olsa da,cidden Fener hiç iyi ışıklar vermiyor ligin ilerisine dönük.

Kadıköy'de kadro kalitesi olarak bu kadar üstün olacağımız ilk maç olabilir,2000'den beri.

Kadroyla çok oynadılar böyle olacağı belliydi Yaklaşık 8 yıldır CL ye gidememeleri de sonlarını hazırladı seneye daha beter olacaklar biz boşuna demiyoruz biz olamıyorsak fner hariç kim oluyorsa olsun şampiyon bejeke filan bizim rakibimiz değil iyi kadroları olsada değil iyi stadları olsada değil 90 bin kişinin önünde de koyduk yine koyarız tek eğlence şikebahçe

Beter olsunlar.

Adamlar o kadar pislik yapiyor ama hic bir sekilde cezasini cekmiyorlar.

Ta ki ilahi adalet devreye girene kadar. Sike yaptilar ceza yemediler, her türlü hakarette pisliklerde bulunuyorlar cezasini almiyorlar. Allahin sopasi iste, her zaman bunlarin basina patliyor pislikler.

Beter olsunlar.

Ta ki ilahi adalet devreye girene kadar. Sike yaptilar ceza yemediler, her türlü hakarette pisliklerde bulunuyorlar cezasini almiyorlar. Allahin sopasi iste, her zaman bunlarin basina patliyor pislikler.

FETÖ muhabbetleri açıldı,GALATASARAY lider,Fenerbahçe 13. Ah bir de 3-3 değil de 2-3 bitseydi,sonuncu olsalardı da 15 gün FETÖ geyiği dönseydi. :D

Beter olsunlar.

şimdide fetö çamurunu atmaya başladılar 2 maçta 1 puan :) ilahi adalet diye buna derim ben..

Üst Alt