Fener Çekildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener Çekildi!

Cevap: Fener Çekildi!

Adamın mantığa bak hey Allah'ım ya..O zaman her şike yapan Uefa'ya dava açıp bu işten yırtsın...

fırat günayer

Fb'nin Cas davasını çekmesinin sebebini anlamak aslında zor degil..UEFA "davayı cek,Temiz raporunu al,bu sene Avrupa Kupasi'na katil" dedi

Yapmayın abi Allah aşkına ya

Yunanistan

İtalya

Fransa

hiç pazarlık yapmak akıllarına gelmedimi

Belki biraz gururları varsa demek ki pazarlık etmeyi gerek görmediler.Hani adalet anlayışı varsa yani.FB resmen açık kolladı,Uefa'da şeklen açığı buldu ve o açık hatta bana göre içeriden anlaştığı adamın açığıydı bizde sevindik yok Cornu diye,her şey planlı beyler.Uefa denen kurum en az Yıldırım Demirören kadar omurgasız bir kurumdur yıllardır.FB 45 Milyon Euro alacağına dair garanti almadan hayatta çekilmez o davadan ve o parayı alırsa üstüne de bu sene şampiyon yaparlarsa şike yapmak ödüllü olacak bu ligde ödülü de REAL MADRİD KADAR ZENGİN OLMAK.Nasıl ama?

Aziz Yıldırım bu davadan ötürü '' namusumuz '' şeklinde laflar geveliyordu.Namuslarından bu kadar çabuk vazgeçmeleri beni de şaşırttı. :asd:

Belki biraz gururları varsa demek ki pazarlık etmeyi gerek görmediler.Hani adalet anlayışı varsa yani.FB resmen açık kolladı,Uefa'da şeklen açığı buldu ve o açık hatta bana göre içeriden anlaştığı adamın açığıydı bizde sevindik yok Cornu diye,her şey planlı beyler.Uefa denen kurum en az Yıldırım Demirören kadar omurgasız bir kurumdur yıllardır.FB 45 Milyon Euro alacağına dair garanti almadan hayatta çekilmez o davadan ve o parayı alırsa üstüne de bu sene şampiyon yaparlarsa şike yapmak ödüllü olacak bu ligde ödülü de REAL MADRİD KADAR ZENGİN OLMAK.Nasıl ama?

Bence asıl komplo bu işte. :asd:

Eğer Galatasaray taraftarı ben büyük kulup taraftarıyım diyorsa bundan sonra çok büyük bir miting düzenleyip (hem de Metris veya Çağlayan önünde) bu büyüklüğünü hatırlatmalıdır.Adamlar full haksız oldukları davada neler yaparken biz saf gibi adalete güveniyoruz.Adalet diye bir şey yok bu ülkede öleli 74 sene oldu beyler ,1938'de öldü adaletimizde.

Baskan icin olumlu habelrer geliyor‚ davalar yavas yavas kazaniliyor‚ etik kurul raporu temiz cikacak‚ Baskan ordan cikacak!! UEFA Trabzona ceza kesecek. Verilen paralar kesin geri istenecek UEFA dan. Bu paralaar o durumda kesin bize aktarilacak. UEFA cikip dava sonu bitti ve anlasilan Fenerbahce degil Trabzonspor sike´yapmis diye aciklama yapacak.
bu fenerli baya içimiş anlaşılan ama olurmu olur yani :D

federasyona yürümek lazım şöyle 50.000 kişiyi penceresinin önünde gören yıldırım demirören belki işin bizim açımızdan ciddiyetini anlar.

Arkadaş bu adamların şike korkusu yoksa neden UEFA ile pazarlık yapsınlar, varsa neden UEFA bu işi pazarlığa döksün. Milleti salak mı sanıyorlar kaç aydır? Mağdur edebiyatıyla cukkayı götüren yine bunlar oldu. Madem şikelerini ispatlayamıyorsunuz salın gitsin adamları. Yok ispatınız var daha neyin derdindesiniz?

O komplo 1.5 ay içinde gerçek olacak ama;biraz düşünen görür bunu.Bunu yapan da Aziz falan değil ALİ ŞEN'dir.Adam Uefa'da etkili bir adam ve bunu yaptı,sinyalini de Telegol'de vermişti sene başı zaten.

Ali Şen yada bi başkası

Berlusconi den okkalı adammı

Uefa bu güne kadar bu tür olaylarda esnememiş ,fener kim

Şu rapor çıksın karar verilsin hepimiz olanları izleyeceğiz

Adamlar 2 tane hakemimizi girişimi haber vermediler diye süresiz askıya aldık,federasyon başkanlarını görevinden aldık diye atar yaptılar senin ülkende

Benim teorim arkadaşlar aziz tekrar fb başkanlığına aday olamayacağı, hapisten çıkması ve cas davasını çekmesi karşılığında TFF ve UEFA ile anlaştılar.Aziz yakında açıklama yapar fenere tekrar başkan olmayacağını.

Benim teorim arkadaşlar aziz tekrar fb başkanlığına aday olamayacağı, hapisten çıkması ve cas davasını çekmesi karşılığında TFF ve UEFA ile anlaştılar.Aziz yakında açıklama yapar fenere tekrar başkan olmayacağını.

Yahu Aziz şikeden yatmıyor.

Onun konuyla ilgilisi SIFIR.

Adam silahlı örgütten yatıyor bizim konuştuğumuz hiç bir şeyle alakası yok onun.

Evet şikeden yatanların cezası yeterli görülüp(karardan önceki cezalar ikiyle çarpılıyor) çıkarıldı demişti Uğur Meleke. Suçsuz oldukları için çıkmadı yani Korcan, İ.Akın filan.

Üst Alt