Fener Mercek Altında ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener Mercek Altında !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fener Mercek Altında !

:

Bu kadar çok şikayet alan mesajların sahibi olarak sana ceza vermemizi istemiyorsan, mesajlarına çeki düzen vermelisin.

Tehdit mi ediyorsun? Ne bu şimdi yani?

Bu arada şikayetlerdeki gerekçeleri cidden merak ediyorum.

- Kimseye hakaret etmiyorum.

- Küfür falan hayatta ağzıma almışlığım yoktur.

- Rekalm falan yapmıyorum.

- Özetle bilinen klasik forum kurallarına aykırı hareket etmiyorum.

Muhtemelen gerekçe "Bu adam fenerbahçeli" dir. Çünkü buradaki hemen hemen herkes gibi kalbi ile değil beyni düşünen birisiyim. Söylediğim daha doğrusu yazdığım hiç bir şey yanlış değildir. Aksini iddia eden varsa buyursun çıksın karşıma...

Muhtemelen gerekçe "Bu adam fenerbahçeli" dir. Çünkü buradaki hemen hemen herkes gibi kalbi ile değil beyni düşünen birisiyim. Söylediğim daha doğrusu yazdığım hiç bir şey yanlış değildir. Aksini iddia eden varsa buyursun çıksın karşıma...

Bursa'nin cezasinin azaltilmasina beyniniz ile yorum getirebilirmisiniz?

Bursa'nin cezasinin azaltilmasina beyniniz ile yorum getirebilirmisiniz?

Konuyu bilmiyorum. Bursa ne cezası almış da daha sonra azaltılmış?

Edit:

Beynim : Gerekçeyi görmek lazım. TFF eğer cezayı kaldırdı ise bir gerekçe mutlaka bildirmiştir. Hiç bir gerekçe göstermeden kaldırdı ise muhtemelen Bursapor ile bir çıkar ilişkisi içerisindedir.

Kalbim : Bursapor uzun yıllar boyunca birinci lige alınmamalıdır. Taa ki Bursaspor'lu taraftarlar Futbol ne içindir? Nasıl seyredilir? sorularının adam gibi cevaplarını bulana kadar.

En kötü kupadan men edilecek fb. Ceza uygulaması Türkiye'de "-" puanla yapılır yine en kötü fakat play off sistemini getirerek fb'yi kurtardılar denilebilir...

Nasıl bir ülke ise ? Bir takım için ligin bütün statüsünü değiştiriyorlar, kulüpler birliği denen çıkar yapısı bu işe olur diyor,hukuk deliniyor vb...

Ve bu ligin kalitesini artıracakmışmış...

İhraç edin gitsin bence. Açık açık milleti tahrik etmeye çalışıyor. Sonrada küfür etmedim diye eyyam yapıyor. Aziz yıldırımın ben temizim demesi gibi birşey bu. Bu forum yönetimi tff başkanına benzemez.

Beyler adam yanlis bir sey demedi, ihrac gereksiz olur kanimca...

Bir ülkenin futbol federasyonu ağır şike suçlamaları ile kovuşturulan bir kulüple ilgili gerekli tahkikatı yapıp, müspet yahut menfi karar vermesi gerekirken, söz konusu kulübe "Kendini Kupadan Men ET" diyorsa, bu olay aşağıdaki ülkelerden hangisinde yaşanmış olabilir? A) Abhazya Cumhuriyeti B) Cibuti Cumhuriyeti C) Gabon Cumhuriyeti D) Seyşel Cumhuriyeti E) Muz Cumhuriyeti

Beynim : Gerekçeyi görmek lazım. TFF eğer cezayı kaldırdı ise bir gerekçe mutlaka bildirmiştir. Hiç bir gerekçe göstermeden kaldırdı ise muhtemelen Bursapor ile bir çıkar ilişkisi içerisindedir.

Kalbim : Bursapor uzun yıllar boyunca birinci lige alınmamalıdır. Taa ki Bursaspor'lu taraftarlar Futbol ne içindir? Nasıl seyredilir? sorularının adam gibi cevaplarını bulana kadar.

ee, beyninle kalbin cok da farkli seyler soylememis. Demek ki, neymis, sirf Galatasaray'i tutuyoruz diye "Kalbinizle dusunuyorsunuz" diyemezsiniz bize. Beyin ile kalp ayni seyi dusunebiliyormus demek. Sonuc olarak akilli bir insanin beyni butun bu yasanan olaylarin icindeki pisligi cok rahat farkeder. "Beyniyle" dusunup "Fener sike yapmistir" diyen Fenerbahceliler bile var.

Ben tehdit etmem. Kibarca uyarırım, sana yaptığım gibi. Bir sonraki etabım konudan, sonra da forumdan atmaktır. Çünkü üyelerimizin huzuru herşeyden önemlidir. Şu an çok kişiyle ağız dalaşına girerek bu huzru bozduğunun farkında değilsin. Bu sebeple hatırlatması bana düştü.

Şikayet sebebinde yine yanıldın. Şikayet sebepleri "Fenerbahçe"li diye değil. Çünkü bu durum forumumuz için bir ceza unsuru değil. Yaptığın şu, üyeleri provoke ediyorsun. Provoke eden illa ki rakip takım taraftarı değildir. Bir sivri zekalı Galatasaray 'lı, "bizim 8-0 da da kimse şaibe yok demesin" yazmıştı. Millet tepesine çökmüştü. Çöküş sebepleri de işte bu provokasyon gerekçesi idi. Tepki göstermekte de haklıydılar çünkü o 8-0 lik maçı yaşamayan (o tarihte daha doğmamış) biri gelmiş burada objektif olma ayağına çamur atıyordu.

Kısa keselim, son diyeceğimi ilk demişim. Sen bilirsin.

Ben tehdit etmem. Kibarca uyarırım, sana yaptığım gibi. Bir sonraki etabım konudan, sonra da forumdan atmaktır. Çünkü üyelerimizin huzuru herşeyden önemlidir. Şu an çok kişiyle ağız dalaşına girerek bu huzru bozduğunun farkında değilsin. Bu sebeple hatırlatması bana düştü.

Şikayet sebebinde yine yanıldın. Şikayet sebepleri "Fenerbahçe"li diye değil. Çünkü bu durum forumumuz için bir ceza unsuru değil. Yaptığın şu, üyeleri provoke ediyorsun. Provoke eden illa ki rakip takım taraftarı değildir. Bir sivri zekalı Galatasaray 'lı, "bizim 8-0 da da kimse şaibe yok demesin" yazmıştı. Millet tepesine çökmüştü. Çöküş sebepleri de işte bu provokasyon gerekçesi idi. Tepki göstermekte de haklıydılar çünkü o 8-0 lik maçı yaşamayan (o tarihte daha doğmamış) biri gelmiş burada objektif olma ayağına çamur atıyordu.

Kısa keselim, son diyeceğimi ilk demişim. Sen bilirsin.

O halde ne söylerek ben forumcuları provoke etmişim onu göster bir zahmet.

"Savunması alınmayan hiç kimseye ceza kesilemez" demek provakasyon mu? Ki Futbol disiplin talimatında yazıyor.

"Havuzdan çekilemeyiz, klüpler birliğinden ayrılamayız" demek mi provakasyon? Gerçi olabilir çünkü bütün forum gerçekten bunları yapabiliriz sanıyor. Dolayısıyla sanki ben provakasyon yapıyormuşum gibi görünüyorum.

ee, beyninle kalbin cok da farkli seyler soylememis. Demek ki, neymis, sirf Galatasaray'i tutuyoruz diye "Kalbinizle dusunuyorsunuz" diyemezsiniz bize. Beyin ile kalp ayni seyi dusunebiliyormus demek. Sonuc olarak akilli bir insanin beyni butun bu yasanan olaylarin icindeki pisligi cok rahat farkeder. "Beyniyle" dusunup "Fener sike yapmistir" diyen Fenerbahceliler bile var.

Daha ne kadar fark olabilirdi ki? Ayrıca kalbim ile söylediğim son derece yanlış bir ceza idi hukuksal açıdan. Öyle bir ceza şekli yok. O benim vicdanımın verdiği cezadır ki benim vicdanıma kalsa zaten futbolu komple Türkiye'de yasaklardım. Taa ki insan gibi maç seyretmesini öğrenene kadar.

feneri şampiyonlar liginden men ederler. uefa dan da beşiktaşı trabzonu.

şaibeli takımı almazlar avrupaya

_ertemsener ertem şener

istemeyerek hem de inanmak istemeden yazıyorum;fenerbahçe'nin katılması henüz kesin değil şampiyonlar ligine, takipteyiz ama kritik çok çok!

O halde ne söylerek ben forumcuları provoke etmişim onu göster bir zahmet.

"Savunması alınmayan hiç kimseye ceza kesilemez" demek provakasyon mu? Ki Futbol disiplin talimatında yazıyor.

"Havuzdan çekilemeyiz, klüpler birliğinden ayrılamayız" demek mi provakasyon? Gerçi olabilir çünkü bütün forum gerçekten bunları yapabiliriz sanıyor. Dolayısıyla sanki ben provakasyon yapıyormuşum gibi görünüyorum.

delil olduğu takdirde herhangi bir savunmaya ne hacet ? o senin dediğin somut delil bulunmayan davalarda gecerlidir. tff resmen delilleri gizleyip zaman kazanıyor. neler olup bittiğini bilmiyorlar mı sence ? ligin anasını ağlattılar feneri korumak adına, turk futbolunu bitirdiler hala kalkmıs feneri korumaya calısıyorsun.

havuzdan da cekiliriz kulupler birliğindende ayrılırız, tuzukte bunlarla ilgili herhangi bir zorunluluk yok. kulupler birligi zaten vakıf statusunde bir olusumdur. Galatasaray'ın da bu haysiyetsizlerin arasında yeri yoktur.

_ertemsener ertem şener

fenerbahçe,beşiktaş ve trabzonspor !türk takımlarının avr kupalarına katılma hakkı 1 yıl dondurlabilir.şu anda yüzde 50/50.akşam belli olur

4 dakika önce

bugun veya yarın fb cl den yuzdeyuz men edilecek ilk haberler gelmeye basladı

UEFA'dan F.Bahçe için şok talep! - En Son Futbol Haberleri - HTSpor.com

Nefret ediyorum bizim medyadan. Haber sabahki radikal gazetisinin yaptığı aynı haberi kaynak göstermiş. Radikal gazetesi ise kaynak falan göstermemiş. Yani son derece şüpheli.

ADam daha dün geri döndü. Ne ara rapor yazdı. UEFA ne ara karar alıp Federasyonu aradı? Federasyon ne ara toplandı ve Fenerbahçe'ye tebliğde bulundu? Fenerbahçe ne ara "Biz temiziz, şampiyonlar ligine katılacağız." açıklamasını yapmış? Prosedür inanılmaz hızlı işlemiş.

Daha ne kadar fark olabilirdi ki? Ayrıca kalbim ile söylediğim son derece yanlış bir ceza idi hukuksal açıdan. Öyle bir ceza şekli yok. O benim vicdanımın verdiği cezadır ki benim vicdanıma kalsa zaten futbolu komple Türkiye'de yasaklardım. Taa ki insan gibi maç seyretmesini öğrenene kadar.

Hukuksal acidan verilen ceza gerekcesiz sekilde iptal edilmis ama. Normal futbol hukuku olan ulkelerde TFF'nin yaptigi asla yapilmazdi. Ister sike konusunda, ister Bursa konusunda. Belli ki, bir cok kulube daha baska sozler de verilmis islerin "hukuki olarak" islemesi icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt