Fener Taraftarı İsyanlarda ! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fener Taraftarı İsyanlarda !

yav tahrik diyorsun gurur falan yazıyorsun:) neyse ne kadar övünsen azdır takımınla zira senin takımın..

Tutmazsa diyorum bende..O zaman tünelin ışığında gördüğün ışık trenin farları olabilir onu söyledim özet olarak..

Önünüzde de uzun bir yol var..Bizim hatalarımızdan ders çıkartıp gelecek seneye daha güçlü girme hedefimiz var..İnşallah da çıkartır başkan..Ama biliyorum ki Adnan Polat giderse siz 3.olursanız seneye o stadda dolmaz bu kadar söyleyeyim sana..:) Daha önce yorum yapan Galatasaraylı arkadaş gibi düşünen çok benim çevremde de..

Bedavada verseler bileti gitmem diyen..Haldun Ü. ve Adnan Polat giderseye atıf yaptım..

Herkese ikinci yarı başarılar dileyeyim daha uzamasın bu konu..:) Yoksa karşılıklı tartışmaya doğru gidecek gibi duruyor :) gitmesin kimse de üzülmesin..

:D seviyoruz sizi :D

Fenerliler daha çok ezilecekler. Bunlar iyi günleri. Yıllar yılı "ekonomik açıdan en güçlü kulüp Fenerbahçe" diye kandırıldılar. Bunun böyle olmadığını artık görmeye başlamışlardır. Stad, Riva, Florya projeleri hayata geçince bizimle aşık atmayı bırakıp Beşiktaş'la yakan top oynamaya başlarlar.

Fenerlilere sesleniyorum, isyan etmenize gerek yok. Aykut Kocaman'la konuştum biraz önce 4 tane siyahi oyuncuyla anlaştık diyor. Bunlar:

Babangida

Babayaro

Amunike

John Salako

Bu 4lünün bir kaç saat içerisinde resmi siteden duyurulmasını bekliyoruz. Yabancı kontenjanını boşaltsınlar, sonra bu zencilerde bunlara boşaltacakmış :D

Üst Alt