Fenerbahçe 100M € Tazminat İstiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe 100M € Tazminat İstiyor!

Cevap: Fenerbahce 100M € Tazminat İstiyor!

abi alsalar ne olacak 100 milyonu şu süreçe tak 100 milyon kaybettiler :D ki alamazlarda

beyler fb tv de komedi ikilisi var Bedri baykam valla gece gece çok eğlendim adamlar kuduruyor resmen sırf bize saldırıyorlar galatasaray yapmımışmış:D

Futbol Federasyonu'nun Kuruluş ve Görevleri Hakkındaki 5894 sayılı yasa, "Tahkim Kurulu kendisine yapılan başvuruları kesin ve nihai olarak karara bağlar ve bu kararlar aleyhine yargı yoluna başvurulamaz

nerden alcaklar tazminatı hangi mahkemeye başvurucaklar
bende onu soruyorum kime başvurcaklar:) bu playof boşuna cıkmadı. eksi puan verecekler. demirören playofu neden dedi denemek icin yapıyoruz diye. bunlar danışıklı dövüş yapıyorlar demedi deme. nihat özdemirde geri gelirse şaşırmıcam.

Ahmet Çakar Bjk nin Avrupa da olması tazminatı kesin kazanmasına yol açar diyor.Ama burada devreye hükümet girer dedi .

Ahahahahahah ver gazı ver gazı.Lan küçücük bi avukat bozuntusu,koskoca uefa ya kafa tutacak öyle mi? Ver gazı embesillere verrrr :D

Şimdilik tazminat istemeye devam edin daha borsada yaptığınız(!) vurgunda çıkacak cebinizden. bak nihata direk istifa etti. anladı ne de olsa.Beter olacaksınız. TFF değil UEFA değil mahkemeler vuracak size

nerde akıldan mantıktan mahrum adam hepsi fener bünyesinde toplanmış.

şaka gibi...

UEFA kamisi yaglamis feneri bekliyor,Dupont degil Petrocelli gelse nafile,fener Bank Asyaya akarrrr... Bu arada Petrocelli hayatinda sadece bir tek dava kaybetmis,ahada o adavayi asagiya ekledim,okuyun cok ilginc ;)

Ünlü avukat Petrocelli nin kaybettiği tek dava...

Ünlü bir futbolcu karisini öldürmekle suçlanıyordu..Futbolcu yakalanmıştı... Ama karisinin cesedi ortada yoktu..

Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi.. Futbolcu sanık sandalyesinde oturuyordu..

Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı jüriyi ikna etmeye uğraşıyordu:

"Sayın jüri, müvekkilimin suçsuz olduğuna yürekten inanıyorum.. Buna az sonra sizler de inanacaksınız.. Neden mi? Bakin, simdi 1'den 10'a kadar sayacağım ve müvekkilimin oldurduğu iddia edilen karisi bu kapıdan içeri girecek.. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10..."

Bütün jüri kapıya dondu... Kimse girmedi içeri.. Avukat bir savunma dehasıydı; oldurucu hamlesini yaptı..

"Bakin, siz de kadının öldüğüne inanmıyorsunuz.. Çünkü hepiniz içeri girecek diye kapıya baktınız.. İste kararı

Buna güvenmenizi talep ediyorum.."

Jüri, ünlü futbolcuyu suçlu bulduğunu bildirdi ve dava bu şekilde sonuçlandı.. Mahkeme çıkısında avukat, bayan jüri başkanına yaklaştı:

"10'a kadar saydığımda siz de diğer üyeler gibi kapıya bakmıştınız.. Neden böyle bir karara imza attınız?"

"Doğru" dedi jüri başkanı; "Ben de kapıya baktım, ama müvekkiliniz kapıya bakmıyordu !...

yaw federasyonun alacağı her karar mahkemelere götürülmesin diye özerkleşmedimi bu kurum isterse yüzde bir mılyon yanlıs kararlar verilsin federasyon 1 lıra tazmınat vermez

Acizler kulübü, siz bitmissiniz. Halinize bi bakin ondan sonra konusun. Hallerine bakmiyorlarda halen en güclü biziz ayaklarindalar. Allah akil fikir versin.

fb de bana tazminat öder mi ? geçen sene İddadan 3000 tl lik kupon tek maçla yatmıştı o da 1-0 çifte şans verdiğim Buca - Fb maçı meğer şikeli maçmış o maddi kayıp bi yana manevi olarak ta üzmüştü beni baya o maç o zaman karşılasın fb bu zararımı zaten bu mahkeme bitsin şike yaptıkları tescillensin o maç birde ben mahkemeye vercem bunları

su teknik takip olaylari sike olayindan sonrada devam edildimi ki acaba basta MAA falan ,asil son zamanlarda dinleme yapilsa dananin kurugu daha guzel kopar bence.

fb de bana tazminat öder mi ? geçen sene İddadan 3000 tl lik kupon tek maçla yatmıştı o da 1-0 çifte şans verdiğim Buca - Fb maçı meğe şikeli maçmış o maddi kayıp bi yana manevi olarak ta üzmüştü beni baya o maç o zaman karşılasın fb bu zararımı zaten bu mahkeme bitsin şike yaptıkları tescillensin o maç birde ben mahkemeye vercem bunları

Kupon duruyormu?

Davada sonra eger macta sike varsa bi avukata git ve dava ac.

Muhakkak kazanirsin emsali var Almanyada.

Üst Alt