Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı

Bunlar maçın iptal edileceği garantisini almasalar başvuru yapmazlar bence ama kurallar açıkken neye göre iptal edecek acaba şerefsizler

kural hatasi falan yok jailson uyanigi topu alanyaliya kaptirip golü yedirmis iste oh ne ala iptal edilecekse bizde sürekli ayni golden yer iptal ettiririz begenmedigimiz sonuclari. mallara bak. mac boyunca ikili mücadele kazanamayip top kaybetmisler. 3 golün 3üde benzer gol.

Hakem tacı doğru yerden kullandırmak istedi diye kural hatası mı oluyor?

Tamamen büyük takıma yakışmayacak şekilde yenilen golleri hafızalardan silmek için maçı iptal etmek istiyorlar. Panik yaparak yenen golleri, geçen seneden esintiler sunan Fenerbahçe'yi gösterdikleri için bu kadar kabullenemiyorlar. Ancak 2 pozisyonda da kural hatası yok. Cisse'nin pozisyonunu medya kurallarla açıkladı. Taç pozisyonuna itiraz etmek ise çok garip.
Bu sene hırsla, büyük beklentilerle girdiler. Ve yenen acemice 3 gol şok etkisi yarattı. Tamamen kendilerine karşı olan öfkeyi yok etme isteği bu.

kural hatasi falan yok jailson uyanigi topu alanyaliya kaptirip golü yedirmis iste oh ne ala iptal edilecekse bizde sürekli ayni golden yer iptal ettiririz begenmedigimiz sonuclari. mallara bak. mac boyunca ikili mücadele kazanamayip top kaybetmisler. 3 golün 3üde benzer gol.

Bizim yaptigimiz basvuruyu kabul etmez bu serefsizler.

Aradaki fark bu.

ben mi yanlış hatırlıyorum daha önce ligimizde veya dünya futbolunda hiç mi olmadı, mesela oyuncu sok dklar diye hızla tacı kullandı sonra hakem yanlış yerden kullandın diye bi daha kullan demedi mi hiç? ben hatırlıyorum sanki böyle olan maçlar. hakem tabiki yanlışı düzeltcek

Nerdeyse her maç hızlı taç kullanmak istenip hakem yerinden kullanılsın diye tacı tekrar ettiriyor. Neyin kafasını yaşıyor bunlar? :D

Acınacak haldeler. Kural hatası olsa haklılar diyeceğim ama o da yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt