Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştı

Cevap: Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştı

Güzel güzel. Anlaşssınlar

Parasınıda biz verelim hatta. Bu fakirler büyük zarardalar.

Anlaşssınlar büyütsünler ki. TFF kime taraf oldugunu görsün. Daha çok huysuzlansın. UEFA ayar olsun. :)

arkadaşlar fb de bu antipatik taraftar grubu oldukça türkiyedeki nefret fb ye karşı çığ gibi buyur bunlarda hiç akıl fikirde yok daha bu akşam bir fb li arkadaşımla konuşuyorum hala en buyuk biziz diyor:D normalde türkiyede fb yi kmse sevmiyordu bu son olaylardan sonra artık herkes kin ve nefret besliyor

şu feneri şikeden küme düşürsünlerde sonra hangi davayı kazanırsa kazansın, kaç lira tazminat alacaksa alsın farketmez.

o değilde harbi fena etkilemiş bu adam fenerlileri antuda dillerinden düşmüyor :D :D :D ne adamlar ya :D

Arkadaşlar kendimi durduramıyorum bütün heryere dalga içerikli yazılar yazmak istiyorum şu eziklerin düştüğü durumu anlatabilmek için kelimeler kifayetsiz kalıyor.Bundan daha fazla birtek UEFA kupasını aldığımızda sevinmiştim herhalde.Bunlar da biliyor birşeylerin farkındalar ama hala veryansın edip duruyorlar.Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali kimleri dava etmeye kalkıyorlar.Siz kimsiniz ya (bu sözlerim için ceza alır mıyım bilmem ama verilecekse varsın versinler) bu embesil,gram mantık kullanmadan konuşan taraftarlar gruplarınızla,her türlü çirkefliği yapan yönetiminizle,kendisini bi halt zanneden teknik direktörünüzle ortaya atılıp don kişotluk yapma hevesindesiniz.Atın şu adamların takımını gitsinler Japonya liginde oynasınlar.Kıçınız başınız ayrı oynuyor,hala yok ligden çekilelim,yok öyle yapalım böyle yapalım ne lan bu boyacı küpümü anasını satayım.Defolun gidin medyada artistik hareketler yapmayın.Tıkadılar çomağı bir tarafınıza susturuldunuz haydi gidin nereye şikayet ediyorsanız edin.Terbiyesizce,bütün işleyen mekanizmaların içine edip ele geçirmeye çalışmış,teşvikle tehditle maç almış şeref yoksunu insanların bulunduğu takım hiçbir zaman haketmez bu ligde olmayı.Allah korusun benim takımım böyle birşeyle itham edilse ve aynı durumda olsak asla bu terbiyesiz takımın embesil taraftarlarının sergilediği tavrı sergilemem.İnanmak istemesemde asla gözü kör bir taraftarlık yapma peşinde olmam.Şükür ki şanlı bir geçmişi olan dimdik ayakta duran şerefli bir takımın taraftarıyım.Ama o takım alelade bir takım değil.GALATASARAY onun adı.Sarısıyla kırmızısıyla...Hep söyledik yine söylüyoruz TÜRKİYE'dir Galatasaray.

CAS a nasıl başvuracaklar acaba? Kararı Tff verdi.Ayrıca istersen dünyanın en iyi avukatını tut,UEFA aldırdığı kararı bozduracak işe izin verir mi?

Tamamen kendi beyin özürlü taraftarlarına oynuyorlar,onlarda embesil olduklarından büyük başgaaaan diye bağırırlar artık.

ilginç hamleler yapıyorlar.Hem sağlam bir avukat tutup haklarını savunmalarını istiyorlar hemde suçluymuş gibi ikinci ligde oynamak istiyorlar.Bıraksınlar daha fazla rezil olmayıda artık kabüllensin.

Dupont : TFF'den 40 milyon maddi 60 milyon manevi olmak uzere toplam 100 milyon tazminat alirız.Gerekirse Şampiyonlar ligini dondurturum. " Büyük takımların Büyük avukatından sevgiler. :)

:D:D:D

bir arkadaşım facebook'ta bunu yazmış normalde kişilik olarak kendisini severim ama futbol konuşmuyorum.:)

Her fenerlide olduğu gibi saçmalıyor çünkü.:)

Faik neyinize yetmiyordu.

Ayrica tekrarlamak da fayda var:

COCUKLAR INANMAYIN DEMISTIK!

Üst Alt