Fenerbahçe Başbakan'ı İhraç Ediyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başbakan'ı İhraç Ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe Başbakan'ı İhraç Ediyor

Fanatik fenerli bir başbakanın önüne ne deliller sunulduki başbakan bile karşı gelemedi arkasında durdu operasyonun , özellikle başbakan sayesinde aldıkları 5milyonun şikede kullanıldığı doğruysa onunda kanıtları doğruysa başbakan küplere binmiştir muhtemelen ,

velhasıl başbakan bunları bu saatten sonra şeyine sallamaz , ayrıca arkadaşlar Türkiye gibi bir coğrafda bulunan jeostratejik önemi çok yüksek olan ve çok önemli domestik ve küresel sorunların parçası ve aktörü olan bir ülkenin başbakanının bu tür salaklıklarla uğraşması bunun düşünülmesi bile abes bence ,

fanatik fenerli bir başbakan , fanatik fenerli bir TFF başkanı (hemde sponsoru) arkadaşlar bunun zevkini çıkartın derim ben ,

Saygılar.

One minute filan demez bu sefer RTE ama direk feneri ligden ihraç eder :asd:

Hadi edin la, hadi edin, etmeyen ne olsun :D

Başbakana acıyorum, adam gitti 5 milyon tl verdi bunlara hadi stadınızı yenileyin diye, bunlar parayı şikede kullandı. Kendini enayi gibi hissetmiştir adam caaz. Hem suçlu hem güçlü bu mallar. İnşallah RTE bunlarla muhattap olmaz, üzerlerine bülent arınçı salsın yeter :D

Hadi edin la, hadi edin, etmeyen ne olsun :D

Başbakana acıyorum, adam gitti 5 milyon tl verdi bunlara hadi stadınızı yenileyin diye, bunlar parayı şikede kullandı. Kendini enayi gibi hissetmiştir adam caaz. Hem suçlu hem güçlü bu mallar. İnşallah RTE bunlarla muhattap olmaz, üzerlerine bülent arınçı salsın yeter :D

Basbakana niye aciyorsun bize aci adamin verdigi para kendi cebinden degil bizim cebimizden . Ona kolay 5 de verir 10 da verir sonra bize yaptigi gibi kendi cebinden mal bagislamis gibi artistlik yapar . Sen bize aci enayi gibi hissetmesi gereken bizleriz uzun bir suredir fakat henuz hissedemedik .

Basbakana niye aciyorsun bize aci adamin verdigi para kendi cebinden degil bizim cebimizden . Ona kolay 5 de verir 10 da verir sonra bize yaptigi gibi kendi cebinden mal bagislamis gibi artistlik yapar . Sen bize aci enayi gibi hissetmesi gereken bizleriz uzun bir suredir fakat henuz hissedemedik .

Bizim cebimizden çıkmadı o para, futbol federasyonu verdi, federasyonda gelirlerini sponsorlardan sağlar. Vergilerden verilmedi o para.

Ya bir avuç gerizekalı topluluğu nereye sallayacaklarını bilmiyolar.Azize tapan zihniyetten ne beklersinki.

Bizim cebimizden çıkmadı o para, futbol federasyonu verdi, federasyonda gelirlerini sponsorlardan sağlar. Vergilerden verilmedi o para.

Arkadas parayi Tayyip'in verdigini soylemis onun ustune yazmistim alintilanip duzeltilecek mesaj onun ki :) . Ayrica kisisel olarak paralarin farkli sekilde dondugune inaniyorum =) .

ek olarak : Sadece sponsorlardan kazanc elde etmiyor TFF bir arastir istersen ;) .

Bugün, Milliyet Gazetesi'nin internet sitesinde, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, Kulübümüz üyeliğinden ihraç edileceği ve bu amaçla da imza toplandığı şeklinde bir haber yer almaktadır. Söz konusu haber, baştan aşağıya uydurma ve yalandır. Ahlak yoksunu ve hangi amaca hizmet ettiğini anlamakta zorlandığımız bu yalan ve imzasız haberi yapanları ve bunu internet sitesinden yayınlayan Milliyet Gazetesi'ni şiddetle kınıyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

yalanlanmış uzatmaya gerek yok ..

KONU KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt