Fenerbahçe Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Basın Toplantısı Düzenledi

Cevap: Fenerbahçe Basın Toplantısı Düzenledi

Ekşiden

evet ortada bir saçmalık var cidden. zaten en mantıklı soru %1 bile masum olduklarına dair ihtimal yoksa neden düşürmedin, düşürmediysen neden avrupadan men ettin? ancak bu toplantı bana biraz şu hissi uyandırdı. iddianame açıklanmak üzere ve şike suçu sabit. taraftara eğer bize komplo kurdu galatasaraylılar ve tff diye kanalize ederlerse hem kamuoyu desteği bulurlar hem de üzerlerine yönelecek taraftar oklarını karşı tarafa yöneltirlerin hazırlığı gibiydi. sanki esası konuşmuyoruz, onu kabullenmişizde o esasla alakası olamayan diğer mevzunun usulünü konuşuyoruz gibi...esas şike suçlaması ama tartışılan vay efendim bizi kim şikayet etti, gizlilik kararı ihlal edildi vs.. tamam bunlar çok ciddi suçlar, çok ciddi yanlışlar ama kanser olan hasta ortadayken biz o hastanın neden saçlarını erkenden kazıdınız zaten dökülecektiyi tartışıyoruz gibi..fenerbahçeliler ali koç'un ruh halinden ve konuşmalarından sonra yarın kesin fenerbahçe aklanır, suçsuzdur diyebiliyorsa cidden helal olsun. bana asıl suça razı olmuş da ne kurtarsam kardır diyor gibi geldi...

antu da gerzeğin biri bunu payşaıp

lütfi arıboğanınn sevinmeyişine takmış

ulan sen arkadakini görmüyon galiba :asd::asd:

634059366059402500.jpg

Katilmiyorum. Bence butun kursunlari kendine dogrulttu , ama feneri de berbat etti bu aciklama ile . cunku kendi yalanlari ortaya cikacak tff nin , ama bir o kadar da solediklerinin dogru oldugunu (uefaya soledikleri) kabul etmek zorunda kalacaklar . her turlu hem fener hem tff yandi ....

fener yandi cunku artik tff ciler "biz yalan soledik" diyemeyecekleri icin 100% sikeye inandiklarini itiraf edecekler , ama kendileri de yandi , cunku alamadiklari kararlarin sebebinin bu vebali ustlenememek oldugunu itiraf etmis olacaklar , daha oturamazlar o koltukta

Katilmiyorum. Bence butun kursunlari kendine dogrulttu , ama feneri de berbat etti bu aciklama ile . cunku kendi yalanlari ortaya cikacak tff nin , ama bir o kadar da solediklerinin dogru oldugunu (uefaya soledikleri) kabul etmek zorunda kalacaklar . her turlu hem fener hem tff yandi ....

fener yandi cunku artik tff ciler "biz yalan soledik" diyemeyecekleri icin 100% sikeye inandiklarini itiraf edecekler , ama kendileri de yandi , cunku alamadiklari kararlarin sebebinin bu vebali ustlenememek oldugunu itiraf etmis olacaklar , daha oturamazlar o koltukta

Ben tam tersini düsünüyorum. TFF, FB ugruna tüm Türk Futbolunu yakacak gibi geliyor bana. Bu aciklama ile Uefa'yi yalanci durumuna düsürdüler, Uefa da bu laflarin altinda kalmayip öldürücü darbeyi hepimize vuracaktir.

Hazir FB yanmisken herkes yansin mantigini düsünmüs olabilirler. Biraz sacma ve indirici olmayabilir bu dediklerim ama ben artik malesef her seye inanmaya basladim. Bu pisliklerden her sey beklenir. Ama yine de umarim ki senin dediklerin dogru cikar. :)

kacariniz yok ahan böle girecek

azgin-esek-adaya-suruldu-18519h.jpg

sansürlernir diye bunu kodum .... :)

Ben tam tersini düsünüyorum. TFF, FB ugruna tüm Türk Futbolunu yakacak gibi geliyor bana. Bu aciklama ile Uefa'yi yalanci durumuna düsürdüler, Uefa da bu laflarin altinda kalmayip öldürücü darbeyi hepimize vuracaktir.

Hazir FB yanmisken herkes yansin mantigini düsünmüs olabilirler. Biraz sacma ve indirici olmayabilir bu dediklerim ama ben artik malesef her seye inanmaya basladim. Bu pisliklerden her sey beklenir. Ama yine de umarim ki senin dediklerin dogru cikar. :)

Aynen bende öyle düsüniyorum, basda MAA ve TFF olmak üzere Fenerbahce ugruna Türk Futolbunu yakmaya calisdilar. Halen calisiyorlar. Cok koas bir TFF görünümü var disariya dogru. MAA bence bilerek bu yola bas koydu, planda iki tane Galatasarayliyi öne atmakdi.

Bu arada bu Fenerlilerin aglasmasi bence Ligede yansiyacak, son haftalardir düsüs yasamislardi, simdi Hakemler yine bunlarin lehine calacak. Zorla kazandirmak icin. Ali Koc'un amacladigi seylerden biride buydu bence.

fenerliler birden ligi birakmis simdide CAS'dan tazminat almanin pesinde :-)

Necati merak etme , uefa yalan soyluyor derse bunun diger takimlari etkileyen bir yani olmaz cunku yalan soluyor suclamasini "biz cornuya bole bir sey solemedik" seklinde kurmak zorunda ,o da hic bir seyi degistirmez, konu uzerinde kamuoyunda konusuldukca ,olayin dogruluguna inandiklarini her gecen gun daha cok kabul etmis olacaklar.

bundan sonra tff yi zor durumda birakacak sey, neden uefaya soyledikleri eminlikte bu olayla ilgili gorusleri yurticindeki cezalandirmada kullanmadiklari. burdan yirtmalari mumkun degil , muhtemelen dusuncemiz buydu ama savunma almaliydik , uefa icin ise bu vaktimiz yoktu ,hemen karar almak zorundaydik , uefanin kendi sorusturmasi riskini alamadigimiz icin feneri men ettik diyeceklerdir. tek sanslari bunu yaptiklarini kabul edip nedenini buna baglamak ,yoksa yanarlar

yani yandilar zaten de kullerini bile bulamayiz baska yol secerlerse.

bunlarin namus meselesi

aynen emrahin filimlerindeki baba yarasi namus anlayisidir :D:D

Gazetecinin biri bile sunu söylemez.

şike yaptığınıza kanıt var(Mali kendi dedi) siz hala UEFA bizi niye men etti'nin pesindesiniz.

Necati merak etme , uefa yalan soyluyor derse bunun diger takimlari etkileyen bir yani olmaz cunku yalan soluyor suclamasini "biz cornuya bole bir sey solemedik" seklinde kurmak zorunda ,o da hic bir seyi degistirmez, konu uzerinde kamuoyunda konusuldukca ,olayin dogruluguna inandiklarini her gecen gun daha cok kabul etmis olacaklar.

bundan sonra tff yi zor durumda birakacak sey, neden uefaya soyledikleri eminlikte bu olayla ilgili gorusleri yurticindeki cezalandirmada kullanmadiklari. burdan yirtmalari mumkun degil , muhtemelen dusuncemiz buydu ama savunma almaliydik , uefa icin ise bu vaktimiz yoktu ,hemen karar almak zorundaydik , uefanin kendi sorusturmasi riskini alamadigimiz icin feneri men ettik diyeceklerdir. tek sanslari bunu yaptiklarini kabul edip nedenini buna baglamak ,yoksa yanarlar

yani yandilar zaten de kullerini bile bulamayiz baska yol secerlerse.

Umarim aynen dedigin gibi olur. :) Ben artik biktim bu pis isleri konusmaktan, aylardir dogru dürüst futbol konusamadik, izledigimiz maclarin da pek tarafsiz yönetildigini göremiyoruz. Bu pisliklerin hepsi artik toptan Türk futbolundan silinmelidir.

Ali Koç'un bir cümlesine dikkat.

Savcı Bey delilleri toplayarak doğru yolu buluyor minvalinde bir cümlesi oldu,bizi yargıya inancımız tam dedi bu bile süreci açıklamaya yetiyor aslında.

Fenerlilerin tek dogru oldugu konu, TFF'nin dürüstce kararlar alamadigini, ama bunda basda kendileri suclu. O kadar baski yaptilar ki TFF ve MAA karar alamadi. MAA'nin derdi Feneri kurtarmak.

Eğer Uefa ülke olarak bize ceza verilirse Azize ve Tff içinde ki adamların vatan hainliği ile suçlanıp,İstiklal Mahkemesinde yargılanmaları lazım.

Üst Alt