Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy: "Hakem hataları ile 2 puanımız gitti!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy: "Hakem hataları ile 2 puanımız gitti!"

Dün akşamki var hakemi kimdi bilen var mı. Beraberlik golünde, iptal için her yolu denedi olmadı. Skrtel in çekildiği poziyonda hakemi vara yollamak istedi, cüneyt kabul etmedi. Cüneyt yerine başka bir hskem olsa kandırabilirdi. Var hakeminden ciddi şüphelerim var.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onu Galatasaray düşmanlığı paydası altında 17 takım bir araya gelip bildiri yayınlarken, federasyonu mhk'yı kollarken düşünecektiniz. Şimdi uza.

O kadar da şeapmamak lazım canım hakemler de insandır sahip çıkmamız lazım, kasıt aramaya gerek yok.
Şerefsiz oğlu gavatlar, o bildiriyi alın şimdi götünüze sokun.

Dün akşamki var hakemi kimdi bilen var mı. Beraberlik golünde, iptal için her yolu denedi olmadı. Skrtel in çekildiği poziyonda hakemi vara yollamak istedi, cüneyt kabul etmedi. Cüneyt yerine başka bir hskem olsa kandırabilirdi. Var hakeminden ciddi şüphelerim var.

Cevabı kendim buldum. VAR hakrmi hüseyin göçekmiş. Şaşırmadım.

İlk olarak oyna, devam. Siz 17 takım o bildiriye imza atmadan düşünecektiniz.

İkinci olarak şu adama da Fenerli demekten vazgeçmeliyiz artık. Adam dün Fenerli olsaydı elinde biri foul biri ofsayt olmak üzere iki tane gül gibi imkan vardı pozisyonu iptal etmek için. Adam bildiğin eyyamcı. Tarafsız bir hakem ama tarafsızlığı eyyam konusunda maalesef. Aynı zamanda hakemlik kalitesi olarak hala dünyanın zirve hakemlerinden fakat dediğim gibi Türkiye sınırları içinde eyyam Cücü'den sorulur.

Şimdi kıt kafa hamsiler ve siz şerefsiz sikecilerden bir bildiri daha bekliyoruz. Hakemlere sahip çıkalım diye, hemen oyun bozanlik yok öyle...

Bildiri imzalamadan önce dusunecektin gülüm inşallah her hafta katledile katledile alt ligi boylarsiniz ki zaten var sistemi sayesinde lig sonuncusu degilsiniz

Üst Alt