Fenerbahçe Büyüklüğü Ne Büyüklüğü? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Büyüklüğü Ne Büyüklüğü?

Cevap: Fenerbahçe Büyüklüğü Ne Büyüklüğü???

1191.jpg

Kompleks büyüklüğü..

Kaç gündür ortada değil mi ne büyüklüğü olduğu:D

Adını koyamadıklarından değilmiş demek ki koymak istemiyorlarmış bunca zamandır. Saklamışlar ne büyüklüğü olduğunu ama son 1 haftadır çıkıyor ortaya..

fenerbahçe büyüklüğü öyle bir şike büyüklüğüdür ki, başkanı emniyet-hastane-adliye üçgeninde fırıldak gibi olur...

türkiyenin en büyük 2.kupasını 30 yıldır alamayan,geliri en yakın ezeli rakibinin 3-4 kat fazla olmasına ragmen rakibiyle lig şampiyonlugunun aynı olması,rakibi avrupadan 2 kupa getirirken,100 yıllık mazisinde avrupada sadece bir çeyrek final oynaması,övündügü tek şeyin ezeli rakibini yenmek olması,şike,yalan,teşfik,dolandırıcılık,sahtekarlık vs.

ooooooooffffffffff yoruldum.büyüklükten kastınız ne gençler?

Yok yengesinin Ali Sami

O kadar gelir farkı yok...Medya abartıyor bu durumu imajımızı zedelemek için...

Adı konamıyor bu büyüklğün. Hala onlarca bilim adamı bu meseleyi araştırmakta, yeni tezler üretmekte ama hepsi birbir çürütülmektedir. Çok acayip bir büyüklük bu.

Bana kalırsa Şener Şen'in filmlerinden birinde söylenmiş bir cümle, konuyla alakasız olsa da bu büyüklüğü en güzel tarif eden cümledir:

"Böyle p.şt gibi, i..e gibi birşey."

Ne güzel söylemiş Şener abi.

Şimdi söylerdim ne büyüklüğü olduğunu da, ceza almak istemiyorum.

bir angutun çıkıp bir söz söyleyeyim derken adı üstünde angut eline yüzüne bulaştırdığı bir kalıp :lol:

Üst Alt