Fenerbahçe Emenike'den vazgeçti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Emenike'den vazgeçti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe Emenike'den vazgeçti!

fenerbahce bu isleri ezbere biliyor arkadaslar, ben bunu bilir, bunu yazarim

bir maci kazanmak icin adamlar neler yapiyor, neler.

hakeme baski (hem sahada, her yoluyla, cirkeflik, küfür, dövme, hem saha disinda, teknik direktürden basla, futbolular, baskan, diger yöneticiler, fener medyasi)

rakibin en iyi oyuncularla ilgilenme/transfer haberleri

"sakat oynamayacak" ama mac saatinde ilk 11 de baslayan topcular, kisaca yalanlar

emenike olayi, serkan olayi (kaleci)

Kendimi kullanılmış hissediyorum :lol:

Ersin stayla

1256218207-ersin-korkut.jpg

Boş laflar bunlar. Öyle bir noktaya getiriyorlar ki, Emenike'yi alsak da almasak da dedikodular devam edecek. Her ihtimale karşı ayrı senaryolar yazılıyor. Komik olmaya başladı artık. Transfer sezonu açılsın göreceğiz zaten alıyor muyuz almıyor muyuz?

Emenike için de üzülmeyin, ortada falan kalmaz.

yav sende durmadan sacmalamaktan bıkımadınmı. adamın 2 hafta önceden yazısı var aç oku ögren. at gözlügüyle bakma herseye. selcugun pozisyonuna bile mırın kırın ettin ya tamamdır.

Bu adamin futboldan kopmamasi icin fb ye gitmemesi lazim. Kendini bitirir cunku ne kadar medya fb ye sicak baksa da medya tiraj pesinde kosar , eme$ike bu durumda her deplasmanda rakip taraftarlarca sikeci olarak lanse edilecektir. Benim fikirlerim biraz degismeye basladi , ozellikle baskani cok suclar yazilar yazmistim ama bana artik sanki bu is eme$ikenin direk kendisinden kaynakli gibi gorunuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt