Fenerbahçe, Emre Akbaba'yı Gündemine Aldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Emre Akbaba'yı Gündemine Aldı

Şu vasat yerliyi fener elimizden kapsa ne çok sevinirim.
Hem rakibimize kitlemiş oluruz hem de paraları sokağa atamayız.
400 bin euro etmeyecek oyunuyla bir de 1.700 bin maaş istiyormuş

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

benzetmesi kolay olsun diye selçuk inan dedim. miroslav stevic etkisi yapar desem tanıycan mı

Bir fenerliyle futbol konuşmanın ızdırabı sanırım bu.
Selçuk İnan etkisi yapar dedin, 8 için yumuşak kalır dedim, 10 için Guliano'yu mu keseceksiniz dedim.
Olsun yedek durur dedin.
Benim Stevic'i tanıyıp tanımamam mı burada olay. Yedek kulübesinden mi yapacak işte Stevic etkisini, İnan etkisini?
Bana olsun yedekte dursun değil de Emre 8 oynar desen, şu adamı da keser desen şu yazdıklarının bir anlamı olacaktı.
Neyse antudan enstanteneler bölümümüz var çok şükür biraz alışığız bunlara.

Bir fenerliyle futbol konuşmanın ızdırabı sanırım bu.
Selçuk İnan etkisi yapar dedin, 8 için yumuşak kalır dedim, 10 için Guliano'yu mu keseceksiniz dedim.
Olsun yedek durur dedin.
Benim Stevic'i tanıyıp tanımamam mı burada olay. Yedek kulübesinden mi yapacak işte Stevic etkisini, İnan etkisini?
Bana olsun yedekte dursun değil de Emre 8 oynar desen, şu adamı da keser desen şu yazdıklarının bir anlamı olacaktı.
Neyse antudan enstanteneler bölümümüz var çok şükür biraz alışığız bunlara.

Fb için mevkiler önemli değil ki cl eleme maçına alper forvet oldu 2 maçta da.

Emreyi de stopere koyarlar olur biter beyin bedava sonuçta.

Enkaz teslim alan Ali Koç Fenerbahçe'yi mi batırmış olacak?

Ali Koç bir sinerji yarattı fb camiasında ancak fb oluşumunun ben şu saatten sonra maddi manevi kabul görebileceğine inanmıyorum.

"YENİDEN" demekle olmuyor son Bursaspor maçında gördük olayların gelişimini. Fb iflah olmaz bir camia tamamen tasfiye olmaları gerekiyor. Aziz başgan kin ve nefretle bir müddet ayakta tutmayı başardı ama şimdi taraftarlarının son umudu olan Ali Koç beceriksiz davranırsa tamamen yok olacaklar. fb taraftarı nankördür kötü sonuçları görünce yine stadı terk ederler. Bu işlerin yavaş yavaş olması ve umut kırıcı olması da refleks verme ihtimallerini azaltıyor.

2. büyük bjk olacak yakın zamanda medyada ve kulüplerle ilişkide fb'nin önüne geçtiler.

Şampiyonlar liginden elenip, galatasaraya para kazandırıp dalga konusu olan fb taraftarının gönlünü almak için yapılmış popülist bir hareket. Azizde olsa aynını yapardı. Ali koç bence zeki!! fb taraftarının nasıl adam olacağını iyi biliyor ve azizin yolundan hızla ilerliyor. Değil 10 sene birkaç seneye kalmaz azizden farkı olmayacak görün bakın.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt