Haber - Fenerbahçe, Fatih Terim'in İsmini Yazamadı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Fatih Terim'in İsmini Yazamadı

Fenerbahçe'nin maç günü paylaşımında Fatih Terim'in adını (stadyum ismi) yazmaması sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

20240124_113900.jpg

images

Fenerbahçe'nin maç günü paylaşımında Fatih Terim'in adını yazmaması sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.
Ekli dosyayı görüntüle 231604

images

Sayın hocam gitti birde bunların 4 milyonluk çöpünü aldı. Sırf bu jestin hatrına insan şuraya adını yazardı. Bak gördün mü hocam bunlara kıyak yaptığına değmedi. Bizden Halil'i, Çikıldau'yu al ikinci heykelini dikelim.

Herifler en kötü dönemlerini Fatih hoca takımın başında olduğunda geçirdiler zaten.
Bu kompleksleri normaldir.
Yalı çocuğu gibi binlerce şikebahçelinin rüyalarına giriyordur hocam.

Eziklik denince aklıma geldi, geçen gün bunların maçını izlerken gördüm tünel çıkışındaki kürsüye çakma 5 yıldızlı dev logo koymuşlar. Buna federasyon nasıl izin veriyor, bein nasıl çekip yayınlıyor bilmiyorum.

Eziklik denince aklıma geldi, geçen gün bunların maçını izlerken gördüm tünel çıkışındaki kürsüye çakma 5 yıldızlı dev logo koymuşlar. Buna federasyon nasıl izin veriyor, bein nasıl çekip yayınlıyor bilmiyorum.
Ancak tünel çıkışına o logoyu asarlar. Bunların soyunma odalarında da mahalle arası şampiyonluklarının tarihleri falan yazıyordur.

Üst Alt