Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş

Cevap: Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş

şu pislikte adımızın geçmesinden bile utandım.fenerliler hala nasıl insan içine çıkabiliyolar? yazık lan.ya da ne yazığı.sürünsün şerefsiz utanmazlar...bunlar iyi günleriniz ulan daha!!!

Adnan Sezgin kabul etmemiştir.Tamam beceriksizdir,uğursuzdur da o kadar şerefsiz değildir diye umuyorum.

Ulan Adnan, iyiki gitmisin. Kurtulduk. Gittigin yere ugursuzluk getiriyorsun. Samsunsporun hali belli.

Adnan Sezgin İstanbulspor 'da başkanken bize karşı teşvik almıştı yıl 2001 falan

adnan polat birde adnan sezgin i savunuyodu bu adamlar komplo için bu kulübe geldiler diye düşünüyom en rezil başkan olarak tarihe geçtin adnan, sezgin şimdi samsun u batırıyor

hala adnan sezgin e bu olay yüzünden saydırmayın.doğru okusanıza tutanağı.

adnan sezgine para teklif edilmisse bunda adnan sezginin suçu yok ki kabul ettiyse o ayri

Adnan Sezgin'in adının geçmemesi beni korkutuyordu, içim rahatladı.

O adamda bi pislik var. Bize hiç yakışmıyordu.

Şikeye ve diger tüm pis islere karısan kim varsa hepsini Allah a havale ediyorum!Galatasaraylı olması birsey degistirmez benim icin.

Adnan Sezgin İstanbulspor 'da başkanken bize karşı teşvik almıştı yıl 2001 falan

Evet ve o haliyle aklanmadan Galatasaray'a idari menajer yapıldı.Galatasaray'ın Truva atı:Adnan Polat! Yazık oysa hepimiz ne çok severdik onu.Şimdi gözlükleri çıkarınca geniş çerçeveyi görebiliyoruz. Bu adam soktu hep içimize pislikleri, taraftarın bu forma içinde görmek istemediği tipleri...Selçuk Yula, Elvir Baliç,Adnan Sezgin sadece bir kaçı.

iyide kabul etse bile adnan sezgin o tarihte GGALATASARAY yöneticisi değildi ki

Yusuf Turanlı'nın adresinde yapılan aramada föy dosya içinde "Okan Buruk adına düzenlenmiş tapu senedi fotokopisi,vekaletname asılları ve fotokopileri ve çeşitli dokümanlar"

:confused:

Üst Alt