Fenerbahçe gerçeği... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe gerçeği...

Cevap: Fener gercegi

Sabah Ntvspor haberlerinde dünkü maçtan bahsederken maç sonuna yakın çıkan olaylardan bir saniye bile bahsedilmedi. Fakat Bursaspor'un Trabzonda karşılanma olayı dakikalarca anlatıldı. Ve en sonunda haber şu şeklide bitiyor 'Trabzonspor'lu taraftarlar Ertuğrul Sağlam'la hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler'. Yani Trrabonspor'lu taraftarlar bir amacın peşindeler ve bu amaç gereği herşeyi yerine getirmişler. Ne şerefsin bir kanalsın sen NTVSPOR

Ayrıca dün Lugano'nun rakibin ayağına basma hikayesine gelince. Şansal Büyüka şunları söyledi 'Tamam bize yapılınca çıkıp söylüyoruz ama biz aynısını yapınca olmuyor. Daha dikkatli olmamız lazım' . Adam öyle benimsemiş yani Fenerbahçe'yi. Bunun oğlu Hazar Galatasaray'lı ama bu ne ayak anlayamadım. Ayrıca o ayağa basma olayından çok çok az bahsedildi. Yorumların geneline bakılınca Lugano sanki mağdur olmuş dünkü maçta. Adam çıkıp ağladı birde. Lugano maç sonu röportaj verirken önündeki monitöre Emre Güngör'le yaptığı güreş konuldu. Neden o ayağa basma hareketini koymuyorlar. Kazım'ın ayağa basmasından bahsediyorlar da neden o örneği Lugano ile karşılaştırmıyorlar.

Hepinizin yatacak yeri yok adi herifler.

Guzel arkadasim resmi buraya koymayi bilmiyorum yolladigin goruntude o taburenin aynisindan 7-8 tane olan bir yer var tribunun biraz onunde yedek klubesinde olan birinin ulasamayacagi yerde . buyuk ihtimal ordan atildi ve tribune geri atildi . Madem kim serefli kim serefsiz karar verin demissin yani katilmissin bu seref olayina oyleyse simdi sen karar ver canim kardesim :) .

not : Bana kalirsa boyle seyler icin serefliyim serefsizsin tarzi seyler soylemeyin derim o ayri konu ve sizin bileceginiz is .

Şereflilik şerefsizlik meselesini ortaya atan ben değilim. Arkadaş öyle yorumlamak istedi, ben de istediği gibi yorumlayabilmesi için söyledim.

Tabure tribünden atılmamış, kulübeden tribüne atılmış diye duydum. Bilginize..

O tabure tribunden geldıyse ben şerefsizim. Klubeden atıldıysa siz şerefsizsiniz, yazman daha etkileyici olurdu demi kardej.

Bence de bu tarz meselelerde şereflilik veya şerefsizlik kapsamında değil. Bazen yanlış anlarsın, yanlış görürsün, fanatik duygularınla göremezsin bazı şeyleri.

Videodan görünüyor, bahsettiğiniz tabureler hem tribün tarafında var hem de tribün dışında. Elimizdeyse sadece saha dışından tribüne atıldığına dair belge var. Önce tribünden atılmış varsayımında bulunabilmek için de hiçbir belirti yok.

fb bu maçla birlikte şampiyon olmamayı hak etti zaten.o yüzden üçüncü bir son dakika faciasına hazırlıklı olun derim:D:D

taraflı olup tarafsız olmadığınızla ilgilenmiyorum ki

yazdığım yorumda hakaret yada küfür yoktu

neden silindi?

bazı şeylerden kaçmayıp,silmeden,taraflı gözlerle o yorumu değerlendirebilirdiniz.

Zorunuza mi gitti demissin ? Demedin mi ? Gitti diyorum iste bu cok normal diyorum anlamiyor musun yazdigimi ? Diyorum ki zorumuza gider gitmeyecek olsa tarafsiz spor forumlarina uye olurduk buraya uye olduk cunku tahammuluz yok . Ya da baska forumlarda tahammul edebiliriz ama kendi sitemizde tahammul edemeyiz Fenerli'nin tekinin gelip sallamasina . Biz sallariz ama senin sallaman zorumuza gidyor . Ve bu cok normal Ingiltere'de git bir taraftar barina rakip takim formasiyla git bakalim ne oluyor ? Disarda gorseler o adamlar birbirilerine saldirmiyorlar sahada yan yana oturuyorlar ama kendi yerlerinde tahammulleri yok. Kendi barlarina gitmelerinin sebebi takimdaslariyla kendi takimlarina sallamak ya da ovmek . Cok zor bir sey mi anlatiyorum bilmiyorum ama burada senin sozlerinin bizim zorumuza gitmesi bizi tahrik etmesi cok normal .

Daha ne konuşuyor bu arkadaşlar ben anlamıyorum. Yeni farkettim burada Fenerlilerin olduğunu. Keşke silmeseydiniz mesajlarını da ne diyolarmış görebilseydim. Benim mesaja cevabınız var mı kardeşim. Okuyun bakalım ne söyleceksiniz. Mesaj aşağıda. Hayri'nin açtığı konuyu okudun mu? İlk mesajı yani. Oku onuda. Medya sizin yalakanız değil mi? Kabul etmiyomusunuz bunu hala?

Şereflilik şerefsizlik meselesini ortaya atan ben değilim. Arkadaş öyle yorumlamak istedi, ben de istediği gibi yorumlayabilmesi için söyledim.

Bence de bu tarz meselelerde şereflilik veya şerefsizlik kapsamında değil. Bazen yanlış anlarsın, yanlış görürsün, fanatik duygularınla göremezsin bazı şeyleri.

Videodan görünüyor, bahsettiğiniz tabureler hem tribün tarafında var hem de tribün dışında. Elimizdeyse sadece saha dışından tribüne atıldığına dair belge var. Önce tribünden atılmış varsayımında bulunabilmek için de hiçbir belirti yok.

Ya sen de biliyorsun tribunden atildigini yedek klubesinde plastik tabure bulundurulmayacagini da iste agiz yapiyorsun bosun . Ayrica o serefsizlik konusunu actiysa sen de dersin benim serefimi tartismak kimsenin haddine degil olur biter .

Galatasaray forumunda Fenerli birisi olarak tahrik edici mesajlar yazman silinmesi için yeterli sebeptir.

Haklı olabilirsin ama burasının rakip takım taraftarlarına açık bir forum olduğu söyleniyor. Ben hiçbir şekilde provakasyon içeren, küçümseyici mesaj yazmamışken bana karşı hakarete varan mesajlar yazılıyor ve bunlar tolere edilebiliyor. O zaman bu ortam nasıl rakip taraftara açık oluyor?

Ya sen de biliyorsun tribunden atildigini yedek klubesinde plastik tabure bulundurulmayacagini da iste agiz yapiyorsun bosun . Ayrica o serefsizlik konusunu actiysa sen de dersin benim serefimi tartismak kimsenin haddine degil olur biter .

Saha dışında da tabureler oluyor, görevlisi falan zaman zaman oturuyor oralara. Videoda görünüyor diyorum zaten. Tribünden atıldığını düşünmüyorum çünkü onu düşündürtecek de hiçbirşey yok.

Haklı olabilirsin ama burasının rakip takım taraftarlarına açık bir forum olduğu söyleniyor. Ben hiçbir şekilde provakasyon içeren, küçümseyici mesaj yazmamışken bana karşı hakarete varan mesajlar yazılıyor ve bunlar tolere edilebiliyor. O zaman bu ortam nasıl rakip taraftara açık oluyor?

Zaten sizde bu hep var. mağduru oynamak olayı. Fener hep mağdur. Saygılı olmak küfür etmekle etmemekle olmaz. Rakibe de saygılı olacaksın. Kuyucu Bilica'yı savundu sizi yönetim daha ne olsun.

Rıdvan hayatta yapmayacağı leyi yapıyor. Emenike ve Selçuk'la anlaşıldı diyor. Sonra canlı yayında soruyorlar yine sizin resmi olmayan kanalınız Ntvspor'da. Nedir hocam bu durum diyorlar. Beni karıştırmayın bu işe ama böyle birşey var diyo. Amaç rakibi bozmak. Her yerden saldırıyosunuz. Adam gibi çıkıp yarışın. Dünkü maçta her pozisyonda ooo uuu. Yazacak çok şey var da. Yapacak hiç bir şey yok.

Saha dışında da tabureler oluyor, görevlisi falan zaman zaman oturuyor oralara. Videoda görünüyor diyorum zaten. Tribünden atıldığını düşünmüyorum çünkü onu düşündürtecek de hiçbirşey yok.

Taburelerin nerede oldugu belli oraya Gazianteplilerin gitmeyecegi de belli . Yedek klubesinde Tabure olmayacagi da belli . Ama kanitlayamadigim icin bir sey demiyorum . Fakat tahmin ediyorum goruntuler varsa da basin cikarmaz ve sen daimi hakli oldugunu dusunursun ...

Herkese açık bir forum ama burası tribündergi gibi ortak bir forum falan değil,sizde bunu anlayamıyorsunuz.Hem dediğinin aksine size söylediklerinden dolayı birçok gardaşımız ceza almaktadır.

Ya tutturmuşsun bir tabura olayı. Tamam belki kulübeden atıldı tabure. Sen inanıyomusun Antep gol yedi diye kulübeden birisi çıkıp tabure atsın. Ne alaka. Olmaz böyle birşey. Tribünden tahrik olmuştur. Küfür etmişlerdir. Durup dururken atılır mı tabure. Ki o tabure tribünden atıldı. Bırakın hocam bu işleri. Neyini savunuyosunuz o olayın.

Ya tutturmuşsun bir tabura olayı. Tamam belki kulübeden atıldı tabure. Sen inanıyomusun Antep gol yedi diye kulübeden birisi çıkıp tabure atsın. Ne alaka. Olmaz böyle birşey. Tribünden tahrik olmuştur. Küfür etmişlerdir. Durup dururken atılır mı tabure. Ki o tabure tribünden atıldı. Bırakın hocam bu işleri. Neyini savunuyosunuz o olayın.

Tahrik olmuş olabilir, sözlü sataşma olması muhtemel. Ama o tip olaylar Türkiye'de her yerde oluyor. Ama tribünden tabure atmak daha farklı daha ağır birşey.

Yedek kulübesine 2 metreden az bir mesafede tabure var.

Evet cok dogru soylemissin ben de resmi koymak istiyordum beceremiyordum sagol . Olaylar olmadan once ben bunu ileride atarim diye almamislardir heralde degil mi ? Eger bunda hemfikirsek sana bir soru olaylar ciktiginda tribunlarin yarim metre onune gitmeye cesaret edebilirler mi sence ? Eger evet olaylar oluyorken gittiler tribunun onundeki sandalyeyi aldilar sonra tekrar yedek klubesine girip sandalyeyi attilar diyorsan sana hak verecegim :)

Evet cok dogru soylemissin ben de resmi koymak istiyordum beceremiyordum sagol . Olaylar olmadan once ben bunu ileride atarim diye almamislardir heralde degil mi ? Eger bunda hemfikirsek sana bir soru olaylar ciktiginda tribunlarin yarim metre onune gitmeye cesaret edebilirler mi sence ? Eger evet olaylar oluyorken gittiler tribunun onundeki sandalyeyi aldilar sonra tekrar yedek klubesine girip sandalyeyi attilar diyorsan sana hak verecegim :)

Tabure atma olayı kulübenin yanından oluyor zaten. Antepli oyuncu kulübenin yanına geliyor, taraftar tahrik mi ediyor, küfür mü ediyor bilemiyorum. Ama sonuçta tribüne tabure fırlatılıyor. Kulübenin yanında zaten tabureler var, onlardan birini rahatlıkla alıp atmış olabilir. Gerçekten böyle düşünüyorum :)

Üst Alt