Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!] - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Martin Jol 'F.Bahçe' dedi!

Hamburg maçı hakkındaki yorumuna bittim.Bu bir taktikti falan demiş.Öyle taktik mi olur lan? :D

O taktiği keşke tam kadro iken yapsaymış.Bülent Uygun tarzında bir açıklama olmuş.

Cevap: Martin Jol 'F.Bahçe' dedi!

Birdaha zor bulur Gs gibi 2-0'dan maç veren takım.Keyfini çıkarsınlar şimdilik.

Zaten demiyormuydu Fb'li bir arkadaşım var,onun gazıyla yapıyo işte bu açıklamaları...

'Fenerbahçe oğluma eziyet ediyor'

Sarı-Lacivertli ekip onu Beşiktaş´ın elinden kapmıştı. Herkes, "Geleceği çok parlak" diyordu.

Geçen sezon Devler Ligi’nde Chelsea’ye attığı golle zirve yaptı. Ancak Aragones’in gelişiyle gözden düştü, 18’e bile giremez oldu. Bunlar dışarıdan görünenler. İçeride yaşananları ise Kazım’ın babası Rodney Richards anlatıyor...

9_249982_8FAN1BABA1.jpg

* Kleberson’un Beşiktaş’a karşı avukatlığını yapan Chris Farnell bizden tüm belgeleri istedi. Belgeleri ve Kazım’ın banka hesaplarına ait dekontları ve bütün toplantı dökümanlarını FIFA’ya gönderdik. Kulüp kontratın maddelerine uymadı. Biz yine de bu işin karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde FIFA’da işlemler başlamadan uygun bir bonservis bedeli karşılığı sonuçlandırılmasını istiyoruz.

* Kulüp bizi cahillik ve paragöz olmakla suçladı. Ancak bizim parayla işimiz olmaz, çünkü saygı ve sevgiden yanayız.

* Oğlumla bütün takım arkadaşlarının önünde dalga geçmeye başladılar. Yönetici Neşet Yalçın, Kocaeli maçından sonra oğluma Türkçe hocası bulmasını söyledi. “Çok güzel bir kız olsun da hoşuna gitsin” diyerek dalga geçti. Ama bu sözleriyle sadece bize değil, Türk kızlarına hakaret ettiğinin farkında değildi.

* Partizan maçında oğlum formasını yere atmadığı halde 20 bin Euro cezaya çarptırdılar. Kontratında araba ve kira kulüp tarafından ödenir maddesi var. Yarısını bize fatura ederek, ödemedikleri parayı eşitlemeye çalışıyorlar.

* Yaptığımız görüşmede 3.5 milyon euro bonservis bedeli koydular, sonra ‘Galatasaray ve Beşiktaş’a gidemez’ dediler.

* Milli takım dönüşünde Aragones, herkesin önünde 18’e giremediği için Kazım’la dalga geçti ve 11’e 11 çift kalede onu yedek bıraktı.

* Terim, Kazım’ı her zaman milli takımda düşündüğünü ama maç eksiği nedeniyle risk almak istemediğini söyledi. Kendisine çok şey borçluyuz.

* 2 sene daha kulüpte kalması durumunda kesinlikle oynatmayacaklarını belirtip, bankadaki parasının da harcamalarına yetmeyeceğini söylediler.

* En son görüşmede Başkan, Kazım’ı odaya almadı. Aziz Yıldırım, “Senin oğlun saygısız, davranış bozukluğu var. Aragones’le dalga geçiyor. Okuma yazması bile yok, hiç okula gitmemiş. Türkçe konuşamıyor, hatta top kontrolü bile yok” dedi.

* Oğluma hakaretler yağdırıp, Aragones’i haklı bulan Yıldırım sezon başında benim de bulunduğum bir ortamda İspanyol teknik adama, “Ben bile senden iyi hocalık yaparım” demişti.

* Oğlumun hiçbir zaman taraftarla problemi olmadı. Türkiye’yi ve tüm taraftarları çok seviyor. İhtiyacı olanlara maddi yardım bile yapıyor.

* Aziz Yıldırım’ın yaptığımız son görüşmede, agresif ve bizi küçük düşüren tavırlarını ömrümün sonuna kadar unutmayacağım.

FANATİK ÇOK ÖZEL

Edip ADANIR

Cevap: 'Fenerbahçe oğluma eziyet ediyor'

Sonr Türk futbolu neden gelişmiyor diyoruz nedeni ortada.Bunlar doğruysa eğer Türkiye'nin Avrupa normlarını yakalaması için yemesi gereken çok fırın ekmek var...

Güiza'ya derbi terapisi

Ligdeki son iki maçta Bursaspor ve Eskişehirspor’a 1’er gol atan, Türkiye-İspanya karşılaşmasında da takımının galibiyet golünün asistini yapan Daniel Güiza, Galatasaray derbisi öncesi Fenerbahçe’nin en büyük umudu haline geldi.

Futbol takımı idari menajeri Volkan Ballı ve diğer futbolcular İspanyol golcünün motivasyonunu yükseltmek için büyük çaba sarfediyor.

Gol atarsan F.Bahçelisin

Sarı lacivertlilerin, takımda daha önceki yıllarda forma giyen Viorel Moldovan, Kennet Andersson, Pierre van Hooijdonk, Mateja Kezman, Ariel Ortega, Mert Nobre, Haim Revivo, Nicolas Anelka gibi dünyaca ünlü forvetleri örnek göstererek, "Onların hepsi Galatasaray’a gol attı. Şimdi sıra sende. Unutma, Galatasaray’a gol atarsan Fenerbahçeli olabilirsin" dediği kaydedildi.

Kaynak : Hürriyet

Semih'ten derbi yorumu!

Almanya’nın ünlü ekibi Bayern Münih tarafından uzun süredir izlenen Semih Şentürk’ten bu konuyla ilgili ilginç yorum: “Her futbolcu, Avrupa’dan teklif aldığında gururlanır. Ancak ben, şu anda Fenerbahçe’nin lig ve kupa başarısından başka birşey düşünmüyorum.” Şampiyonluk yarışını sürdürebilmeleri için Ali Sami Yen’den galibiyetle dönmeleri gerektiğini vurgulayan yıldız oyuncu, “Galatasaray derbisi bizim için büyük önem taşıyor. 3 puanı almak için her şeyi yapacağız. Bu kapasitemiz ve kalitemiz var. Güiza’yla birlikte oynadığımızda birbirimizi daha iyi anlama fırsatı buluyoruz. Karar hocanın ama çift forvet oynarsak, daha etkili, rakip savunmalar için daha yıpratıcı olacağımızı düşünüyorum” dedi.

Kaynak : Fanatik

Carlos 'F.Bahçeli' olmak istiyor

Sakatlığı nedeniyle geçen sezonun ikinci yarısında Ali Sami Yen’de oynanan maçta forma giyemeyen Roberto Carlos, bu statta Galatasaray’a karşı ilk kez oynayacağını kaydederek, “Burada bir adet varmış; ancak Galatasaray’a gol atan ‘gerçek Fenerli’ oluyormuş. Benim, Cim Bom’a karşı galibiyetlerim var ama golüm yok. Pazar günü ağları havalandırıp, ben de ‘gerçek Fenerli’ olmak istiyorum” dedi.

Arzusu bu olmasına karşın, takımda sadece kendisinin bulunmadığını dile getiren Sambacı, “Oynayanıyla, oynamayanıyla biz bir takımız. Bu takıma herkesin katkısı var. Eskişehir galibiyeti bizi şampiyonluğa götürmez. Ama Galatasaray’ı evinde yenersek, Sivas ve Beşiktaş’ı da tedirgin ederiz. Biz kazandıkça, rakiplerimiz rahatsız olacaktır. Eksiklerimiz olmasına rağmen kazanmak istiyoruz çünkü biz iyi bir takımız” diye konuştu.

Kaynak : Fanatik

Cevap: Carlos 'F.Bahçeli' olmak istiyor

Geçen sene size koyduğumuzda gerçek fenerli olmadınmıydı sen carlos:D

Ha az gelsiyse biraz daha koyarız sen hiç merak etme!!!!:D

Cevap: Carlos 'F.Bahçeli' olmak istiyor

Bu Carlos gol ararken arkasında açık vericek Kewellda o kanattan bindirmelerini yapıcak fark'a bile gidebiliriz :D

Cevap: 'Fenerbahçe oğluma eziyet ediyor'

Kazım saygısız olabilir okuma yazma da bilmeyebilir sen okuma yazma biliyosun da noluyor aziz bence kazım senden daha iyi türkçe konusur.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt