Fenerbahçe: "Havuzdan çıkarız!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe: "Havuzdan çıkarız!"

Cevap: Fenerbahçe: "Havuzdan çıkarız!"

galatasaray ve fenerbahce havuzdan cıktıgı an suan kazandıgının 5 katını kazanır

aziz yıldırım ntvye cıktıgında bunu dıle getırmıstı

biz ve galatasaraya senede 60şar milyon dolarlık teklıf var diye.

bence çıkmamızda gerekir.

real madrid ve barcelona kendi yayın haklarını senelik 250şer milyon eurodan sattı.biz enayi gibi hala havuz mavuz ugrasıyoruz

Bence de çıkın. Mikropları öldürecez diye suyun değil, klorun içinde yüzüyoruz resmen! Siz çıkarsanız kloru baya azaltırız..

Bence de çıkın. Mikropları öldürecez diye suyun değil, klorun içinde yüzüyoruz resmen! Siz çıkarsanız kloru baya azaltırız..

atıyorum cıktıkları anda su anda kazandıklarının 5 katını kazanırlar.bızde cıkarsak kazanacagımız gibi

ancak bunlar kolay iş değil yonetmelık zart zurt vardır.zaten ıhale yeni oldu 5 sene ne biz ne onlar cıkabılır.

bı dahakı ıhalede ınsallah cıkarız biz havuzdan

big_251843937rc.jpg

Havuz dedected

bencede çıksın bu havuz derin geldi fenere kendine uygun bi çocuk havuzunda oynasın.

Havuzdan kimse çıkamaz. Böyle birşey yoktur. Yasal olarak mümkün değil.

bir bomba daha defans adaminin topu geriye dogru vurdugunu iddia ediyorsun yani?

o pozisyonda bunun olmasi icin herkesin bariz bir sekilde bunu gormesi lazim cunku temiz vursa 30 cm lik bir fark olur topun gelisinde kafasinin neresine carpmasi gerektigini dusunursen

o topun o tarafa gitmesi icin ya gb li adam vuracak fb liye carpacak

yada direk fbli vuracak

yada fbli vuracak gb liye carpacak

son iki opsiyon ofsayt

andaval beyinsiz adam

Esasında havuz olayı ayrı bi muamma. 3 büyükler sayesinde bu ufak takımlar ceplerini dolduruyor sonra har vurup harman savuruyorlar. Konyaspor örneğin bu sene nerden baksan

25-30 futbolcu aldı gönderdi. Olumlu yönede kullananlar var elbet ama bazı arkadaşların dediği gibi havuzdan çıkmak mümkün olsa Galatasaray da fenerde şu anda kazandıklarının

rahat 2-3 katını kazanırlar.

Hatta mümkünse Almanya’da, İspanya’da, İngiltere’de oynayalım.

Onlar da sizi bekliyordu zaten:asd:Orda Azizin yalakalıkları federosyona sökmez, hakemler sizin tarafınızı tutmaz.E nasıl kazanacaksınız?Guiza kurtarır sizi artık

Bunlar komik olduklarının farkında değiller.

Ne yani ? Zaten üç büyüklerin havuzda olması Anadolu klüplerine yarıyor.Sen çıkarsan Beşiktaş'ta çıkar biz de çıkarız,olan Anadolu klüplerine olur.Gereksiz tehdit,ayrıca haberin doğru olduğunu sanmıyorum.

Ingiltere Almanya ve Ispanya´da kümeye oynayinda dünyanin kac bucak oldugunu görün.

Havuzu bu kadar sene pisletiniz simdide begenmiyorsunuz tabii.

Bu neye benzer biliyormusunuz.

Hani birisi yellenir sonra kendi yellendigini bile bile yanindakine "ne osuruyon lan pis kokuttun ortaligi" diye sucu ona atarya aynen öyle bi toplumsunuz iste siz fb´liler!

Ben bu konuda onlara hak veriyorum. Galatasaray ve Fenerbahce havuzdan ciktiklari zaman su anda kazandiklarinin en az bes katini kazanacaktir. Peskes diyip duruyorlar ama asil peskes bizim potansiyelimiz kullanilarak elde edilen kazanctir.

Bu sayede anadolu kulupleri maddi yonden iyilesiyorlar diyede dusunmuyorum. Bursaspor'u ornek alirsak lig sampiyonlugu ve sampiyonlar liginden gelen milyonlarca euro'dan hic bir iz yok ortada. Mali polisin surekli baskin duzenlemesinde bunun onemli bir faktor oldugunu dusunuyorum.

Fenerbahceyi bilmem ama keske biz havuzdan cikip kendi yayin haklarimizi kendimiz pazarlasak.

En fazla digi satin aldiran takim biziz , gecen yaz digitürk aciklamisti , bu sene iptaller olmustur, hatta sansalda ona bozuk

Bu şişme havuzlardan mı bu :):) İngiltere'de İspanya'da oynarlarmış :):) Olum yaa nasıl bir bünyeye ve idrak yapısına sahipsiniz siz...:)

Üst Alt