Fenerbahçe kupayı iade etmiyor... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe kupayı iade etmiyor...

Cevap: Fenerbahçe kupayı iade etmiyor...

#direnveefsaneolsikebahce

ayrica o teneke parcasini iade etsen nolacak ki?

bir iki sozde BeSIKEtas a yapiyorsaniz bir gurur Avrupayada Katilmayin aldiginiz parayida iade edinde goreyim

Ueafa ya liste verildikden sonra Kupa iatemeyizde nedir

Zamanı gelince verecekler.Bankasyaya düşünce yakında göremeyiz bu kupayı az daha dura koysun ne olur demiş nihat.

Beşiktaş ve fener eğer avrupa ligi ve CL kuraları çekildikten sonra düşürülürlerse muhtemelen minimum 5'er sene atılırlar kupalardan , yani maçlara başlamalarına gerek yok ,

ayrıca fener dua etmeli bence işe UEFA karışmasın iş bu raddeye gelmesin yoksa bank asyaya düşmemek için çalışırken bir anda bizzat UEFA eliyle kendilerini Sport Toto 3. Lig de bulacaklar yahu cidden anlamıyorum bu kadarmı "süper zeki" bu adamlar bir topluluk bu kadarmı burnu büyük , bu kadar mı " küçük dağları ben yarattım "cı olur .

Saygılar.

Adımızı kullanamıyorlar adımızı! Galatasaray işin içinde isim olarak bile yok. Sadece Galatasaray'ın eski futbolcusu Ümit Karan diyebiliyorlar :asd:

#direnveefsaneolsikebahce

ayrica o teneke parcasini iade etsen nolacak ki?

bir iki sozde BeSIKEtas a yapiyorsaniz bir gurur Avrupayada Katilmayin aldiginiz parayida iade edinde goreyim

Ueafa ya liste verildikden sonra Kupa iatemeyizde nedir

Kupayı iade etme adımını bazı çevreler simgesel bir hareket olarak nitelendirse de yönetici Fahrettin Curoğlu, gazeteniz BUGÜN’e yaptığı açıklamada “Yönetim kurulu olarak aldığımız bu karar aynı zamanda UEFA Kupası’na katılmama anlamına geliyor. Ayrıca biz arkadaşlarımız yönetici Serdal Adalı ile teknik direktörümüz Tayfur Havutçu’nun aklanacağından eminiz. Karar bu yönde çıkarsa kupayı geri alacağız” diye konuştu.

Gelecek hafta netleşecek

Fahrettin Curoğlu, isteklerini Federasyon’a ilettiklerini hatırlatarak, “UEFA’ya katılıp katılmayacağımız konusunda son kararı Futbol Federasyonu verecek” diyerek sözlerini tamamladı. Futbol Federasyonu, Beşiktaş’ın bu talebini önümüzdeki hafta yapacağı toplantıda değerlendirecek.

beşiktaş zaten kupaya katılmama isteklerini de dile getirmişler fakat bu beşiktaşın elinde olan birşey değil...sonuç olarak tff listeyi uefa'ya göndermiş..katılıp katılmama kararını da tff alacak..

bjk nin kupayı vermesi fenerlilere inanılmaz kapak oldu ama..işyerinde fnrli arkadaşa hafif sırıtarak bjk kupasını geri vermiş dedim ilk haber çıktığında ,ya inanmıyorum sırf bizi zor durumda bırakmak için yapıyorlar diye köpürdü. ya arkadaş falan bilmem ben harbi gerizeka bunlar :)

Beşiktaşlı: "Kupayı iade ettik, siz de edin"

Fenerli: "Niye iade edelim, parasını verdik "

Üst Alt