Fenerbahçe maçı biletleri tükendi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe maçı biletleri tükendi!

Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları 2010

Gs bonus kartı ile nasıl öncelikli bilet alınıyor.Biletix üzerinden alınabilir mi?

Tesekkurler.

Ozaman pazar gecesı ınternetın basında nobetler başlar:D

biletix , çıkış saatine 5 dk kala kilitleniyor yani imkansıza yakın ama çok şanslı ve de çok sabırlı olman lazım ben bjk maçına bileti binbir zorlukla netten almıştım ama iş fb maçı olunca o site 2 dk da çöker pek mantıklı değil sabahlamak çünkü 3 kere yaptım bunu ve çıktığı anda site çöktü kolay iş değil netten bulmak :)

biletix , çıkış saatine 5 dk kala kilitleniyor yani imkansıza yakın ama çok şanslı ve de çok sabırlı olman lazım ben bjk maçına bileti binbir zorlukla netten almıştım ama iş fb maçı olunca o site 2 dk da çöker pek mantıklı değil sabahlamak çünkü 3 kere yaptım bunu ve çıktığı anda site çöktü kolay iş değil netten bulmak :)

sen beşiktaş maçına bileti gs bonusla mı aldın internetten ,yoksa normal kredi kartıylamı?

normal kredi kartıyla o zmn gs bonus yoktu heralde yani 4 2 lik maç işte barosun hattrick yaptığı geçen seneki maç

pek zannetmiyorum bonus kart ile alacaksanız ama yine de çabuk davranmakta fayda var

arkadaşlar ankara da odtü deyim ben. elinde gsbonusu olup kullanmayacak arkadaşlardan rica ediyorum. her türlü haberleşip kartı alabilirim :) şimdiden teşekkür ederim

Biletlerin ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili bilgisi olan arkadaş var mı ?

Bari bu sefer genel satışada kalsa bari.GSBonus ile alamaz isek falan genel satışta sürünür alırız :).

Arkadaşım Gs bonusu olan butun arkadaşlara 1 bılet ayrılıyo zaten neyı zannetmıyosun?:eek:

işte o kadar alakasızım bu Gs Bonus olayıyla :D ben şöyle düşünmüştüm işte erken çıkan biletler sadece Gs bonus ile alınabiliyor yani böyle bilet ayrılma gibi bi durum güzel birşey ama ya kartı olupta almak istemeyenin bileti ne oluyor :D :S

işte o kadar alakasızım bu Gs Bonus olayıyla :D ben şöyle düşünmüştüm işte erken çıkan biletler sadece Gs bonus ile alınabiliyor yani böyle bilet ayrılma gibi bi durum güzel birşey ama ya kartı olupta almak istemeyenin bileti ne oluyor :D :S

İşte ozamn bıletx devroluyo o bıletler:)Karaborsaya yani...

Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları

Ne zaman satışa çıkacak biletler??

Harun senin için soruyorum :)

Kendim için bişey istiyorsam namerdim

Üst Alt