Fenerbahçe Maçı İlk 11'i Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı İlk 11'i Belli Oldu!

Belhanda ve Lemina doğru tercih.. fakat seri Andone yerine Mariano ve Donk tribüne çıkabilirdi.. Şener in bu maç için daha doğru tercih olduğunu düşünüyorum...

Pas oyununu oynatamıyorum 11'i. Umarım en azından özel maçlara has bir önde basma oyunumuz vardır da şu 11'imizin bir anlamı olur. Yoksa dünya üzerinde hiçbir teknik adam 60 dakikalık Lemina yerine formunu yakalayan Seri'yi tribüne yollamaz. Kadroda Çalık varken, Zonzi varken, Lemina da ön libero oynayabiliyorken Donk yerine Andone'nin kesilmesini de anlamıyorum. Fatih hoca hakikaten bir yönetici için çalışılması güç bir adam.

Ben kadroyu begendim. Fenerbahcenin sinir ayarlariyla oynamasi gereken bir oyuncu eksikligi vardi (Melo tarzi). Bunuda Belhanda guzel karsilayabilir. Umarim kart konusunda sıkıntı yasamaz. Seri bu mac icin hafif kalabilirdi. Adamda hic yavsaklik yok. Bu yavsakligi Belhanda saglayacaktir umarim.

Seri ve Andone gibi oyuncularin tribune cikmasi ise ayri uzuntu verici. Yedekten hamle ihtimalimizi dusuruyor. Emre Mora cok gorev dusebilir

Alirsak Lemina ve Belhanda'nin performansiyla aliriz. Insallah Falcao topla bulusabilir.
F. Terim belki Emre Seri'ye ustunluk kurar diye Lemina'yi tercih etmis olabilir

Savunma oyuncularının saçmalama ihtimalini düşünerek Donk kadroya alınmış,Andone tribüne gönderilmiş.Yedek forvetsiz olarak görünüyoruz ancak Babel forvet oynayabildiği için böyle düşünülmüş olabilir.Yedeklerde kanatlarda oynayabilen Emre-Adem ve Jimmy gibi adamlar var Belhanda ya da Lemina devam edemezse Feghouli ortaya çekilip yedekten gelecek kanatlarla devam ederiz diye düşünülmüş olabilir.

Valla defansa ya da nzonziye birşey olsa donk eldeki tek silah yapacak birşey yok , sadece ömerin sahada olmasıyla yedeklere andoneyi sokabilirdik, leminayi tercih etmesi de makul karşılanır hocaya hiçbirşey demem kadro seciminde..
Forvet ihtiyacı olursa babel geçer zaten hadi olmadı emre adem falan da var , sakatlık falan olmazsa sıkıntı yaşamayız..

İnşallah levent hocada mac içerisinde saçmalamaz , ne olursa olsun falcao 90 dk sahada olmalı.. kağıt üstünde , sakatlık ve hakem etkenleride haricinde koyar geçeriz her türlü. Hakkımızda hayırlısı..

Ben kadroyu begendim. Fenerbahcenin sinir ayarlariyla oynamasi gereken bir oyuncu eksikligi vardi (Melo tarzi). Bunuda Belhanda guzel karsilayabilir. Umarim kart konusunda sıkıntı yasamaz. Seri bu mac icin hafif kalabilirdi. Adamda hic yavsaklik yok. Bu yavsakligi Belhanda saglayacaktir umarim.

Seri ve Andone gibi oyuncularin tribune cikmasi ise ayri uzuntu verici. Yedekten hamle ihtimalimizi dusuruyor. Emre Mora cok gorev dusebilir
Belhanda kimin sinir ayarıyla oynamış da bugüne kadar kendisini attırmak dışında bir fayda sağlamış takıma? Gerçekten inanılmazsiniz ya.

Üst Alt