Fenerbahce Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahce Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ?

Cevap: Fenerbahce Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ?

Böyle cikmayacagimizi bildigim halde, böyle cikmamiz gerektigini düsünüyorum.

285807_Galatasaray_SK.jpg

aslında mantıklı kadro.....

Aslında Onur'un kadro mantıklı da kanatlar kanat değilki arkadaş iyi kadro diyebilelim. Alternatifte yok, şimdi Onu'un yazdığı kadroyla çıkarsak neredeyse ilerde bir Emre bir de Elmander var, çünkü Kazım'ın ve Riera'nın takıma katkısı sıfır. O zaman bildiğin kanatsız oynuyoruz gibi olacak ki buda sıfır atak demek. Yani hücumda çok etkisiz kalırız ama etkili kanat oyuncularımız olsa, Kazım'la Riera dışında iki iyi kanat oyuncumuz olsa misal Keita ve atıyorum Abramat bu maç kesin bizim derdim... ama bu kanat oyuncularıyla atak yapmamız çok zor...

286700_Galatasaray_SK.jpg

kazım ve rieradan bir şey olmayacağını biliyorum ama belki rakibi yoracak bişeyler yapabilirler.

Ayhan oynarsa çileli bir maç bizi bekliyor demektir...

İlk 20-25dk taraftarın müthiş desteğiyle Allah ne verdiyse saldırmamız lazım. 25ten sonra maç normal haline dönüyor,zaman geçtikçe de tribünlerden gelen tepkiyle sonuca gidemiyoruz.

çift forvet :yenieek:

Saldırmaya gerek yok.10 senedir biz saldırıyoruz onlar kazanıyor.Bizim stresimizden faydalanıyorlar.Bu sefer sakin aklı başında iyi paslaşan bir takım olmak zorundayız.Fark yediğimiz maçlarda bile gol pozisyonuna girdik ama sonuç yoktu ortada.Şimdi sakinlik vakti.Çıldıracakları pas trafiği lazım.

Muslera

Aslan - Aslan - Aslan - Aslan

Aslan - Selçuk - Melo - Aslan

Elmander - Baros

Ne olursa olsun, çift forvetle oynariz umarim.

Üst Alt