Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Benim gibi düşünmek zorunda değil tabiki. Ben eleştiri yapıyorum. Nasıl herkes futbolcuya td ye vs eleştiri yaptığı gibi. Bende üyelere yapıyorum. Onlarda bana yapıyor.
İşte onu yapmaya hakkın yok, burası futbol forumu futbolun içinde kal. Kimse senin gibi düşünmek zorunda değil, senin sevdiğin herkesi sevmek zorunda değil. Bu böyle değil diye ikide bir millete saldırmak doğru değil. Futbol içinde ver cevabını.

Son düzenleme:
Tudor'un arkasındayız.
Bursaspor maçında 2 bek çıkardı laga luga yaptınız kazandık, Konya maçında Selçuk'u soktu laga luga yaptınız yine kazandık bugün de yine kazanacağız relax

Tudoru çok severim ona inanıyorum ama bugün kötü oynar ve puan kaybedersek tudora çok ağır eleştiriler olacak. Ne gerek vardı üçlü defansa. Rakibi cesaretlendirmekten başka bir işe yaramaz. Ben yıllardır her fb gs maçında aynı tabloyu görmekten bıktım. Hep biz önlrm alırız biz saçma sapan kadrolarla çukarız. Birkere fbnin sistem değiştirdiğini görmedim bize karşı. Yinede yeneriz fbyi tudora rağmen..

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tuvalet de televizyon yok mu? Bu nasıl taraftarlık, kınıyorum.

Önden kahve içerek rahatlamaya çalışıyorum.

29fb421d7bec58c28d19990dcabf08dd.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İnşallah iyi oynayarak kazanırız. Kötü oynayıp şansa bala kazanırsak, berabere kalırsak veya kötü oynayarak kaybedersek maç sonunda Tudorsaraylılardan hesap soracağım.

Salak salak konuşmayın çatır çatır oynayan kadroyu bozdu diye adam eleştiriliyor niye eleştirmeyelim? Linnes mis gibi oynuyordu solda. Bugün Denayer solda oynasa hücum bindirmelerinde sorun olur zaten orada Tolga var doğru düzgün hücuma çıkamıyoruz solu unutalım o zaman. 3'lü oynayacaksak onu da doğru düzgün hiç oynamadık zaten. Gerek yok zaten bizim normal 11'i çıkarsın üstüne basıp geçeriz bunların.

Salak herif kendi ayağına sıkıyor.Maçı alamazsa yapılacak eleştirilere ne cevap verecek bilemiyorum,macera aramak hele böyle bi maçta mallık

#yönetimistifa
#dursunözbekistifa

Üst Alt