Fenerbahçe, Moussa Sissoko ile Anlaştı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Moussa Sissoko ile Anlaştı İddiası!

Tottenham transfer yapmadı.İlk maçta da 90 dakika oynadı.Satmaları mantıklı değil açıkçası.Guilano Josef'ten gelen parayı komple mi gömdüler ne yaptılar
Ingilterede transfer kapali. Kadrosu dar tottenham verdiyse bayağı para gommuslerdir. Muhtemelen 4-5 milyon euro kiralık parasi oyuncuya da en az 4 verirler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tottenham hiç transfer yapmadı. Paraya ihtiyaçları da yok, 50 kulvarda birden mücadele edecekken, transfer sezonu da kapanmışken satmaları çok düşük ihtimal.

Eğer saha dışı bir problemi yoksa vermez Tottenham zaten merkezde 3'lü oynuyor sistem olarak birde o kadar eleştiriliyorlar rotasyon konusunda paraya mı ihtiyaçları var sanki mantıksız geliyor bana

Fener istedigi oyuncuyu alsin. Adamlar bir kere loser bir takim ve baslarinda Cocuman bar + 6 puan fark

Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A6003 met Tapatalk

Transfermarkt 19m euro yaziyor degeri, en son 1 yil once 30m euroya transfer olmus newcastleden. Tottenham genelde kotu oyuncuya okadar para vermez, ama bi oyuncuyla level atacaklarini dusunmuyorum. Ama taraftarin gazini alir :)

tottenhamın 2 ortasaha oyuncusu sakat.transfer de yapmadılar.yalan olma ihtimali var.pocettino daha gecen oyuncu göndermiycez dedi.gelirse son durumu nedir bilmiyorum,fenerde bu da tırt cıkabilir.neyse isterlerse dünyayı alsınlar.yunus girdi asist yaptı.ozan girdi topu kaptı emreye verdi.emre paslasa gol atacak.beni bunlar ilgilendiriyor.fenerin zerre önemi yok.

ali koç vizyon len s.olun gidin kuşlar isterse bale de gelsin

tottenhamın 2 ortasaha oyuncusu sakat.transfer de yapmadılar.yalan olma ihtimali var.pocettino daha gecen oyuncu göndermiycez dedi.gelirse son durumu nedir bilmiyorum,fenerde bu da tırt cıkabilir.neyse isterlerse dünyayı alsınlar.yunsus girdi asist yaptı.ozan girdi topu kaptı emreye verdi.emre paslasa gol atacak.beni bunlar ilgilendiriyor.fenerin zerre önemi yok.

ali koç vizyon len s.olun gidin kuşlar isterse bale de gelsin

da299ae0abd1c3138f7fc2374850207c.jpg

Olmamis son dakika olarak geciyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt