Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

Birol Acar Fenerbahçeliymiş :)

Şike yaptınız mı? Hemen cevap ver :)

Bu soruya vereceğin cevap senin bu forumdaki geleceğini belirleyecek :)

İyi de Fener'in en kötü alacağı ceza - puan cezası .

Play off dışı kalması banko yani .

Seneye Avrupa'da olmayacak , orası da kesin . [Belki de ligde olmayacak]

Böyle bir ortamda bu transfer nasıl olur , anlamak güç .

Bitti bu transfer Sow yararlı olucaktır bize krasiç inde adı geçiyo ama hadi hayırlısı...

istersen messiyi al- o formayı giyipte bi başarı elde eden yabancı tarihinizde yok gibidir. sowdurmyeyin şimdi bana, bu konuyuoda hala niye açık tutarsınızki anlamıyorum. sow muahbbetti nerye kadar.

aldılarsa hayırlı olsun, umarım guzia gibi olmaz verilen paralar... guizada süper forvetti uutmayınn kuşcuklarr

Bu kadroları ile bile onca şeye rağmen hala ensemizdeler.Sow transferi çok yerinde olur onlar için eğer gerçekleşirse çok avantajlı duruma geçerler

O kadronun ismi fenerbahçe değilde ankaragücü,antep,ordu falan olsaydı 10.cu sıralarda falan olurdu.Bilmem anlatabildimmi??

Şaka yapıyoruz (daha doğrusu kendi adıma konuşayım) alınma. Takıl burada ve gör Galatasaray'lı arkadaşlarını. Ondan sonra git antu da takıl, aradaki farkı göreceksin.
Reis şikeden önce ve şikeden sonra aziz babalarına destekden ödün vermeyen biri için fazla iyimser değilmi beklentin :asd:

Birol Acar Fenerbahçeliymiş :)

Şike yaptınız mı? Hemen cevap ver :)

Bu soruya vereceğin cevap senin bu forumdaki geleceğini belirleyecek :)

yaptıysak bile kirli düzene artık isyan olarak yad adaha doğrusu artık katlanamama olarak yaptığımızı düşünüyorum Aziz Yıldırım yönetiminde yapılmışsa geçen snee yapılmıştır şike ondan öncesine kimse beni inandıramaz keza 4 büyüklerden hiçbirinin bu işlere bulaşmadığıda kendini kandırmak olur başka da diyeceğim bişey yok bu konuda genel olarak düşüncem bu ama yapılmışsada 58. madde değişse bile bi şekilde cezamızı çekeriz acı olur ama kendi elimizle veririz bu cezayı gerekirse...

yaptıysak bile kirli düzene artık isyan olarak yad adaha doğrusu artık katlanamama olarak yaptığımızı düşünüyorum Aziz Yıldırım yönetiminde yapılmışsa geçen snee yapılmıştır şike ondan öncesine kimse beni inandıramaz keza 4 büyüklerden hiçbirinin bu işlere bulaşmadığıda kendini kandırmak olur başka da diyeceğim bişey yok bu konuda genel olarak düşüncem bu ama yapılmışsada 58. madde değişse bile bi şekilde cezamızı çekeriz acı olur ama kendi elimizle veririz bu cezayı gerekirse...

Metin işte asıl iyimserlik bu :)

Bitti bu transfer Sow yararlı olucaktır bize krasiç inde adı geçiyo ama hadi hayırlısı...

Gerçekten şike yaptığınıza inanıyormusun?Eğer inanıyorsan veya inanmıyorsan 58.madde değiştirilmeden - puan cezası ile yırtabileceğinize ianıyormusun?Eğer inanıyorsan bunu hangi gücünüze bağlıyorsun?Kara para,maa,aziz in the şebeke örgütü vsvs

Gerçekten şike yaptığınıza inanıyormusun?Eğer inanıyorsan veya inanmıyorsan 58.madde değiştirilmeden - puan cezası ile yırtabileceğinize ianıyormusun?Eğer inanıyorsan bunu hangi gücünüze bağlıyorsun?Kara para,maa,aziz in the şebeke örgütü vsvs

- puan diye bişey söz konusu olmayacak ya aklanma ya küme düşme federasyon kendi kafasına eğlensin...

Şaka yapıyoruz (daha doğrusu kendi adıma konuşayım) alınma. Takıl burada ve gör Galatasaray'lı arkadaşlarını. Ondan sonra git antu da takıl, aradaki farkı göreceksin.

ben zaten sadece bu 2 foruma üyeyim Bjk forumuna olmak istemiyorum çünük orda her karşı görüş yanlıştır ilkesi geçerli burda yine az çok aklı selim insanlarla görüş alışverişi yapabilirim, sonuçta amacım burdakileri sinsiliklerle galeyana getirmek değil konularda Galatasaray taraftarının görüşlerinide okumak ve yorum yapmak için girdim eğer bi usulsüzlük olursa zaten adminler gerekli cezayı verecektir...

Kirli düzene isyan mı? :)

Görende zanneder, herkes açık açık yaparken bi biz kalmıştık masum, saf, temiz... Biz de yapalım dediniz öyle mi? :)

Bu tip düşüncelerle anca kendinizi kandırırsınız arkadaşım, zaten de öyle oluyor. Ortada Bi pislik varsa hiç bir pislikle bu pisliğin üstünü örtemezsin. Senin baban veya kardeşin gidip birinin ırzına geçse veya birini öldürse herkes tecavüz ediyor, herkes birilerini öldürüyor diyerek kardeşini, babanı savunamazsın. Kaldı ki herkes yaptı sözün de tamamen bir varsayımdan ibaret... Var mı delilin, ispatın, tanığın vs vs..

Kulübünüzü savunmanıza bişey diyen yok, ama herşeyin ortada olduğu durumda şu yönetiminizi savunmanızı hiç bir zaman anlayışla karşılamayacağım sahsım adına..

- puan diye bişey söz konusu olmayacak ya aklanma ya küme düşme federasyon kendi kafasına eğlensin...
Maa,yı niye kötülüyorsun sizden tarafa adam.Temmuzdan beri sizi cezadan kurtarmak için bi palyaço olmadı.Tabi adam başkanı olmak istediği kulübünü kendi elleriyle düşürmek istermi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt