Fenerbahçe, Nabil Dirar'ı Resmen Açıkladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Nabil Dirar'ı Resmen Açıkladı!

Bunlar da ayri bir salak hayir lens gibi bir herif var elinde onu zorla olmadi kiralik ugras. Kole degil ya adam fener diye tuttursa olmaz mi diyecekler. Bak depay ve payete gitcem dedi herifler gitti(tabi orada 1.5 senede marsilya kol gibi bir kazik yedi orasi ayri)

Olay bonservis değil ki yıllık ücret bonservisi düşük tutsan bile yıllık ücret konusunda en büyük sıkıntı Fenerbahçe'nin , FFP kapsamında bunu toparlayacaklarına daha çok batırıyorlar ; Valbuena , Ekici , Dirar birde 3.5 3.3 Milyon Euro'ya kiralık Kameni deniyor o yıllık ücret nereleri buluyor , bana kalırsa Skrtel Kjaer'den birini satacaklar mecburen.

Çok süper bir topçu değil Lens filan etkisi yaratmaz öyle

Sağ bek için geliyorsa bu adamın sağ bek oynayabilecek kadar defansının iyi olduğunu bilmiyordum

Hele ki Aykut gibi defansa bu kadar önem veren bir adamın sağ bek oynatacağını hiç zannetmem

Valbuena-Ekici-Dirar
Topal-Josef

Şeklinde olur bunların orta sahası da

Hiç seyretmedim de 30 yaşında adammış. Sağ bek-kanat oynuyormuş. İyi bi takım oyuncusuymuş ama öyle çok da yetenekli değilmiş.

Üst Alt