Fenerbahçe - S. Donesk l Angut Show l Vol 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe - S. Donesk l Angut Show l Vol 2

Cevap: Fenerbahçe - S. Donesk l Angut Show

uefa bu olayi görmeyecek mi ? Fenerin imaji daha cok sarsilmadi mi? Shaktar fener ile mac yaptigina pisman olmadi mi? aferim onlara

uhuhuuhuhuhuhuh fener konularını kilitleyin üstüme başıma işeyecem gülmekten hala gülüyorum yaaa :D :D

şu sahaya giren gözlüklünün de nasıl bir tarzı var çözemedim :D altında eşofman ayakkabı da kundura :D

görevlileri dövüp aykutu kucaga almak mi adamlik, insanlik. maf oldunuz bittiniz artik bunu kabullenin

Cevap: Fenerbahçe - S. Donesk l Angut Show l Vol 2

mali den açıklama:ivet arkadaşlar biz fenerbahçeye ciza virmeyi düşünmüyoruz sonuçta bu bir hazırlık maçıydı anlayışla karşılamanızı bikliyoruz

Gece gece şunları izleyip iyi güldüm.İyice rezil oldular artık hazırlık maçı yapacak takımda bulamazlar.

Pazar günü Sakarya ile deplasmanda hazırlık maçı yapacaklar. Tatangalar bunları bir dövsün de akılları başlarına gelsin. Masum güvenlik görevlisine vurmak neymiş anlarlar belki..

"Bu maçtan sonra holigan olmaya çalıştılar" diye bi resim de bekliyorum ben :asd:

salaklar.bunlar şimdi protesto ettiklerini zannediyolardır da böyle protesto mu olur.

Üst Alt