Haber - Fenerbahçe, Sebastian Szymanski'yi 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Sebastian Szymanski'yi 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti

Zaten fark burda

Bu adamlardan verim alıyorlar biz hala zahayı ndombeleyi bekliyoruz

Fb yerine biz alsaydık hem oyunumuz hem skorlarımız daha farklı olurdu
Alabilecek paramız yoktu renktaş. Alabilecek durumda olup almasaydık hepinize hak vereceğim ama satış yapmadığımız için kimseyi alamadık. Gelecek sene güzel transferler yapmayı planlıyor Erden Timur muhtemelen. Bankalar birliği anlaşmasından çıkacak. Zaniolo + Yunus'un satışından 40-50 m euro gelecek.

Kiralık alabilirmişiz, kendisi bonservisi ile ayrılmak istemiş. Yapacak bir şey yok. Paramız olmadığı için hep bonservissiz adam aldık.
Ben bunu anlamıyorum. Nasıl paramız yok? Sponsor gelirleri ile oyuncu alamıyoruz mu? Financial Fairplay kanunları değişti diye biliyorum. İlla oyunca satmana gerek yok, oyuncu almak için.

Aldığımız oyuncular hep şu ana kadar fark yaratamadı.
Angelino vasatı geçemedi
Zaha %30 ile anca oynuyor
Ziyech piyasada yok
Tete fark yaratmadı doğru düzgün golü ve asisti yok
Bakambu daha pek göremedik yeterince şans verilmiyor
Kerem Demirbay rotasyon için alındı çok ışık vermedi
Ndombele son güne kadar bekletildi kilo fazlası var hala hazır değil. Mental sorunları olduğu için yıllardır problemli
İyi çıkan sadece Sanchez var.

Yaptığımız transferler ile fark yaratamadık şu an için geçen sezon öyle değildi.

Hele Sami ve Bumut basimiza Talisca yaptilar
Herif geçen seneki senaryonun aynısını oynadı

Lige müthiş başla kasım gibi düşüşe geç

Mert hakan malı kesmişti bir ara sonra sakatlandı

Feyenoord döneminin kopyası ama

Yine de iyi topçu olsa da maaş ve bonservis 30 edecek adam değil, Mertens her parametrede üstün top kapma dışında

Yine de iyi topçu olsa da maaş ve bonservis 30 edecek adam değil, Mertens her parametrede üstün top kapma dışında
Feyenoord donemi bire bir boyle gecti, o yuzden onlar da almaya kalkinca max 9-10 vermek istediklerini iletmislerdi Ruslar da sonra Fener daha fazla verince onlara sattilar.

Admiriim zaten bu transfer aciklandigi zaman, feyenoordlu taraftar arkadaslara sormustum

Hepsi sunu dedi: Ilk maclarda sov yapiyor, sonra kayboluyor.

aynisi oldu burda

Fena oyuncu değil ama attigi gollerin cogunda oldugu gibi yaptığı asistler de genelde beleş.iyi orta kesiyo,iyi sol ayakli.acikcasi cokta şeyimde degil

Üst Alt