Fenerbahçe, Soldado'yu Resmen Açıkladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Soldado'yu Resmen Açıkladı!

Çapraz bağları koparmış, toparlanması zor, performans olarak kötü, dipleri görmüş bir adam. Sadece ismi var. Çabuk uyum göstermesini de beklemiyorum.

5 milyon bonservis, 3.5 milyon maaş fazla olmuş.

Geçen sene ve öncesinde gelmesini isteyeceğim bir forvetti fakat herif dibin dibini görüyor sürekli.
O bonservis ve paraları verdikten sonra daha iyilerini alirdin yahu, birde kiralık diye birşey var 24-28 yaş arası oyunculara bu paraları göm sorun olmaz ama 30dan sonra israf yahu.

Transfer dönemi basladigindan beri ağzımda ingvartsen vardı belçikaya 5 milyon bonservisle gitmiş 21 yaşında velet negredoyu da soldadoyu da üst üste koyar oynardi.

Bizim kulüplerimiz mal hatta mal hafif kalır. Bu yönetim stiller değişmeden hiç birimizden bir bok olmaz. Scoutuna guvenmeyen mal kulüpler batmayi hakediyor

Çapraz bağları koparmış, toparlanması zor, performans olarak kötü, dipleri görmüş bir adam. Sadece ismi var. Çabuk uyum göstermesini de beklemiyorum.

5 milyon bonservis, 3.5 milyon maaş fazla olmuş.

Gomis'in bonservisi de 5 milyonu ama 2.5 milyon indirip o parayi Gomis'e imza ücreti olarak verdik. Aradaki tek fark Gomis'in Negredo ve Soldado'ya göre 20 golle gelmesi.

Hazirlik maclarinda gol atamadi ama Bafe. Gördügümüz Negredo acayip kilolu, Soldado'nun son durumunu bilmiyorum ama Negredo fizik gücünü kilo verip gösterebilir.

Soldado ise fizik gücü okadar ön planda olan bir oyuncu degil. 3 oyuncu da ideal forvet degil bence ama Gomis formda geldigi icin 1 adim önde.

Vay be bizim formamız altında görmek ısterdım ama bu haliyle degil diri haliyle 30 mılyonluk haliyle bu haliyle işe yaramaz

Fener hic akillanmayacak mi arkadas?

Guiza vol.2

Isin kotusu guiza gol krali olarak geldi.. Bu adamin capraz baglari, birbirine dolanmis kulaklik kablosu gibiymis..

Yurumesi zor o derece buna ragmen servet oduyorlar..

Bu yazimi okuyan cok sevgili fenerli dostlarim. Siz neler cektiniz be :(

Yetmedi mi uzuldugunuz? Koskoca cinarla dalga gecer oldular..

Bazen forumda, fenerin 3. Buyuk oldugu konularini goruyorum bunlar size veba mi?

Burada is yapamaz çapraz bağları kopmuş adam ölmüş diye gömenler var. Kusura bakmayın ama burasi da Türkiye süper ligi daha doğrusu Türkiye emekliler ligi. Yani burasi ne bir ispanya ne italya ne de bir alman ligi... onun için biraz performans gösteren çabalayan futbolcu bizim ligimizde yata yata hatta yaya yaya top oynar acı ama gerçek

Üst Alt