Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Cevap: Son Dakika | FB: "TÜRK FUTBOLUNU ATEŞE ATTILAR"

Uefa hukuksuzmuş.Yok şike ile mücadele eder görünmek için Fenerbahçe günah keçisi ilan edilmişmiş.Yok Cornu federasyonun alamadığı kararı 1.5 saatte nasıl almışmış.İlginç ve komik açıklamalar.Artık kabullenmek lazım sanki...

Cevap: Son Dakika | Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Ülkede kaos ortamı yaratmaya çalışıyor şerefsizler.

Şunu çok açık görüyorum ki FENERBAHÇE'nin bu açıklaması suçluluk psikolojisi :D Biz olsak susarız.

Angutlar yollara dökülün hadi. UEFA belki geri adam atar ;)

O değil de şu kafaya sahip olmak isterdim lan, herifler b.ku yemiş, s.çmış neyn, sıvamaya çalışıyorlar, hâlâ "Türk Futbolu'nun yediniz lan.:(" ayağı yapıyorlar. Gerçekten bayağı umrunuzdaymış Türk Futbolu, duygulandım.:(

Cevap: Fenerbahçe'den Açıklama

Beter olun beter..Hadi yürüyüşe çıkın büyük başgann diye hadi...Yalamaya devam edin..Ama bu daha iyi günleriniz..

Utanmaz adamlar...

Cevap: Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Türk futbolun yüz karaları. Şikecileri.

Bunları siz mi söylüyorsunuz?

Türk Futbolunun pisliğe çamura batırdınız. sonra çıkarıp üzerine benzin döküp ateşe verdiniz.

Biz ise söndürmeye çalışıyoruz.

Ben bu düşüncede olan kaç yıllık camiayı yerle bir eden Türk Futbol'unun katili olan bu yönetici zihniyetini anlıyamıyorum. Onlara destek çıkıp arkasında duran taraftar zihniyetini hiç anlamıyorum. Her ne kadar tuttukları takımı oldum olası sevmesemde sadece Fenerbahçe'yi düşünen Aziz Yıldırım yüzünden bu halde olduklarını kavrayabilen ve sadece renklerinin içindeki pisliklerden arınarak temize çıkması için beklenti içide olan Fenerbahçe'lilerede büyük saygı duyuyorum.

Türk futbolunu degil sizi atese attilar. isinize gelince, biz bize yeteriz. Sonra türk futbolu olur.

Ligden de düsürülmeliler. Amigo Fenerasyon baskani gitmeli.

Üst Alt