Fenerbahçe TV'de Büyük Skandal ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe TV'de Büyük Skandal !

Cevap: Fenerbahçe TV'de Büyük Skandal !

Yıllardır bu tarz yayınlar yapıyorlar zaten.Anti-Galatasaray TV olmuşlar ama bu yapılanlar çok fazla...

Gfb_bjk_lig_bilica1.jpg

Bu çok şerefli değil mi?Utanmazlar ya!

Bize Keita,Sabri,Arda,Neill,Baros gibi oyunculardan 2-3 tane daha lazım ki.Bunlara haddini bildirsin.

Arkadaşlar mümkünse Batista'yı ve Hasan Şaş'ı attıran Serhat Akın'ın videosunu veya fotoğrafını koyar mısınız ya?Kafa yemiş gibi uçan Serhat varya,he işte o.Yeter artık ya!Niye hep bize yüklenilir?Zamanında çok acıttık herhalde ondan.

Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş . Keita'da sizi çok şeyine takıyordu ya .

Neler tartışıyoruz arkadaş :eek: admin olam silerim bu konuları,oyuncuları yıpratmakdan başka bir işe yaramaz.

şerefsiz kuşlar önce kendine bakacan ,bilicana ,luganona ,emrene,alexine,gökhan gönülüne,selçuğuna,volkanına bakacaksın sonra konuşacaksın,o kadar çok kuyruk acıları varki tutamıyolar zavallılar kendilerini,keita kessinlikle o zibidi dangalağa tazminat davası açmalı

Dava etsin yönetim bu şerefsizleri.

Bu yönetim hiçbir halt yiyemez...

O lafları söyleyen ezilmişleri dışarıda gören taraftar sopayı atacak.Bunlar ancak bu şekilde akıllanırlar.Bundan hiç bahsetmeyen

eleştirmeyen,Her klüpte oluyor diye geçiştiren madyayada tribünlerde okkalı bir tepki vereceksin...Ama bu taraftar hiç birşeyi görmediği için,en büyük suçlu olan yönetimin fanatizimliğini yaptıkları için ancak kaptanlarını ve futbolcularını ruhsuzlukla suçlar ve protesto eder..

Yahu tamam Keita çirkef ve hollywood filmlerini aratmayacak derecede rol yapıyor zaman zaman.Ben bunu Keita'nın futbolunu en çok beğenenlerden biri olarak söylüyorum.Ama Allahaşkına sütten çıkmış ak kaşık gibi davranmayın Fenerbahçe camiası bünyenizde bulundurduğunuz ve bulunduracağınız futbolcular Keita kadar çirkeftir..

Bilica,Cristian,Lugano,Volkan Demirel,Emre Belözoğlu,Serhat Akın,Tuncay vs.bunlar sütten çıkmış ak kaşık sanırım.

Dava açmamız lazım.Taraftar olarak biz mi birşeyler yapsak demeye başladım?

elano-gokhan-gonul_b.jpg

Herşeyden önce bizim Türk oyuncularımız kendi takımını korusun. Bu resimde Gökhan'ı itiştirip Elano'yu koruyacaklarına, kaptanımız Gökhan'ı ayırıp onu sakinleştirmişti. Elano da it gibi kalmıştı. Daha önce sahada hakkımızı arayalım...

Şikeci herifler,eğer o yapılan kaçak binalar,alınan arsalarda bizim de katkımız olmuşsa HARAM ZIKKIM OLSUN.

Üst Alt