Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na Sevk Edilmiş! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na Sevk Edilmiş!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na Sevk Edilmiş!

Arkadaşlar, bırak yalanlarını paylaşsınlar. Bu bizim sorunumuz değilki. Bunlar bi kaç gün içinde kendilerini kandırdığını anlıyacaklardır.

bence milliyet en beterleri hayatımda böyle bir gazeteye rastlamadım

sadece fenerbahçenin resmi gazetesi olduğu için değil adamlar kaç gündür savaş çığırtkanlığı yapıyor Suriye ile ilgili

Bu gazete tüpçünün eline geçtikten sonra bu hale geldi.Ama kabahat bunu alanlarda ve okuyanlarda.

Bu kadar aşağilık bir yayin organı olamaz.

Anlata anlata dilimizde tüy bitti. Hadi fbliler kendilerini kandırıyor ama bizde de onlardan daha çok fb'nin ceza almayacağına inanan var.

Kardes alsalardi simdiye kadar alirlardi. UEFAyi RTE kafaya aldi. Herseyi halletti...

Herseyi bir kilif uydurmasini en iyi bilen Türkler UEFAyi bile kendimize benzettik...

Yerim ben UEFAnin 0 Toleransini. Türkiyede Adalet Paraya bakar.

Para kimde adalet onda... Basta LigTv olmak üzere Demirören falan filan iyi yalayip yuttu.

Ya Allah askina hangi Ülkede su senaryo olur:"Bir takim (BJK) sike ile suclaniyor. O Ülkede o Takimin Baskanini (yani Sike yapan kisiyi) karar vermesi icin Mahkeme Baskani (Yani TFF Baskani) yaparmi?" Ve üstüne üstelik bu kisi sonra KAHRAMAN ilan edilir. Ve en aci olanda buna kimsenin karsi cikmamasi.

Böylesi olsa olsa Türkiyede olur.

TÜRK FUTBOLU ARTIK BITMISTIR... Benim güvenim kalmadi...

-----

Ah ah bizde bu sitede futbol konuşuyoruz...

Yok sağ açığa kimi alalım. Golcü kim olsun...

Meğer ortada futbol dışında herşey varmışta birtek futbol yokmuş...

Yenimi anladın diyeceksiniz.

Hayır elbette yeni anlamadım ama neyse....

Şu kadar söylüyorum; Allah hepsini bildiği yapsın...

Allah versin cezalarını...

niye kaldırsın sen olsan kaldırırmısın? borsadan parayı götürdü adamlar sadece fener olsa iyi bütün medya kaldırmadı bu haberi yalanlanmasına rağmen bi işler dönüyor belliki..

Noldu beyler yeni bir gelişme felan mı var ?

Kurallar gereği olarak (madde 2.09) UEFA Disiplin Kurulu Fenerbahçeyi 2012/2013 Şampiyonlar Ligine davet etme mecburiyetinde olduğunu belirtiyor.

Dosyalar yeni ellerine ulaştığı için henüz dosyaları inceleme firsatı olmadığınıda belirtiyorlar. Dosyalar inceledikten sonra UEFA Disiplin Kurulu tekrar bir açıklama yapacaktır.

.

---

İyide bunu yayınlayan FB klübü...

Neden kaldırmıyorlar...

Yapmadıysa Fener bunu nasıl yayınlar. Yalansa neden kaldırmaz...

Kaldırmazsa neden kimse ses çıkarmaz...
çok basit borsada maniplasyon yapıyor fenerbahçe keriz silkeliyorlar tabiri cazizse birileri cuma gunu 1 saatte 13 trilyon kaldırmış fb hisseleriyle borsadan yani hepsi duzmece hepsi oyunu fb sporklubu ntvspor ferit şahenk tazgahlıyor

----

O değilde UEFA da da bir tutarsızlık yokmu sizce...

Geçen yıl herhangi bir delil ortaya çıkmamışken, iddaname yokken ortada;

" En ufak bir şüphe bile varsa " mantığı ile Feneri ŞL den atan UEFA değilmiydi...

Şimdi ne olduda Disiplin Kurul Kararı bekleniyor...

Benmi yanlış düşünüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt