Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı

Sanırım UEFA listesi ile kısıtlı bir durum ama ben mantığını anlamadım. FFP gelir gider dengesini sağlamak için var. Oyuncu alabilecekler, TFF'ye tescil ettirip ligde kullanabilecekler. Bunun gelir gider dengesine yönelik mantığı yok.

İşte adamlar Avrupa kupalarında kullanamayacakları oyuncuyu almazlar heralde diye düşünüp esasında bir nevi transfer cezası veriyor. Yeni transfer yapma diyor yani.

Sanırım UEFA listesi ile kısıtlı bir durum ama ben mantığını anlamadım. FFP gelir gider dengesini sağlamak için var. Oyuncu alabilecekler, TFF'ye tescil ettirip ligde kullanabilecekler. Bunun gelir gider dengesine yönelik mantığı yok.
Yani. Aşırı mantıksız bir ceza, hiçbir fonksiyonu yok.
Kurallara uymazsan organizasyonlarima gelemezsin ama kendi liginde istediğin gibi takilabilirsin.

Ben Ali denen Zarzavatın bütün bunlardan bağımsız gözünü karartacağının düşünüyorum.

Yapacağı saçma sapan transferlerle en fazla 2. veya 3. olur ama ekonomik delik iyice büyür, CL ön eleme hakkı kazansa bile katılamaz, kendisi bilir :D UEFA bundan sonraki denetlemelerde kur farkı, faiz yükü, fener ol ıvır zıvır da anlamaz bu sefer.

Yapacağı saçma sapan transferlerle en fazla 2. veya 3. olur ama ekonomik delik iyice büyür, CL ön eleme hakkı kazansa bile katılamaz, kendisi bilir :D UEFA bundan sonraki denetlemelerde kur farkı, faiz yükü, fener ol ıvır zıvır da anlamaz bu sefer.
Ben de şahsen bunu umuyorum, inşallah karartır gözünü malum artık götü ile duvara karşı.

geçenki açıklamanın aynısı gibi.geçen fener tavsiye veriyodu ki maddeler benzeşiyo,şimdi de uefa tavsiye vermiş güya.bana sorarsanız üstü kapalı bişeyler anlatmaya çalışmışlar ama saçmalamıslar.gizlemişler mevzuyu yani.20 milyon zarar limidini aşıp 57 milyon zarar edip,hiçbi başarı kazanmazsan cezayı sokarlar bi tarafına.yargı kurulu koyar yakında

bişey olmaz algısı yaratmışlar,fenerllilerde nasıl olsa mal kanarlar.

Üst Alt