Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Cevap: Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Ne Fenerbahçeymiş arkadaş ne korkutmuş sizi... Adamlar Emenike'yi, Lugano'yu, Santos'u kaybetti ki 3'ü çok iyi oyuncu özellikle Lugano FB'nin herşeyiydi + birde psikolojik darbee yediler... bir Ziegler'i aldı diye hemen şampiyonluğun adayı oldu..

Biz Motivasyon olarak büyükler arasında en iyi durumda olan takımız.. Takımdan önemli oyunculardan sadece geçen yıl nerdeyse hiç maç oynamayan Arda gitti.. Eboue,Melo, Ujfa, Elmander gibi kalbur üstü oyuncular aldık... Muslera gibi bana göre Top 10 kaleciler arasına girecek birini almışız... Selçuk gibi geçen yılın tartışmasız en iyi yerli oyuncusunu almışız... Hala FB'yi daha iyi görenler var mı hakikaten aramızda?

Ben konuşmak istemiyorum aslında bu muhabbetleri beni fenerli ilan edenler oluyor bu yüzden ama adamların kağıt üzerinde daha iyi daha oturmus kadrosu var son 3 senedir aynı zırvalıklarla lige başlıyoruz

İki takımdan bir kadro olustursam acıkcası

Muslera

GG Yobo Serdar Ziegler

Melo Emre Selçuk

Dia Niang Özer

Ben konuşmak istemiyorum aslında bu muhabbetleri beni fenerli ilan edenler oluyor bu yüzden ama adamların kağıt üzerinde daha iyi daha oturmus kadrosu var son 3 senedir aynı zırvalıklarla lige başlıyoruz

Muslera

GG Yobo Serdar Ziegler

Melo Emre Selçuk

Dia Niang Özer

Eboue GG den çok daha iyi bir sağ bek NET

Muslera

GG Yobo Serdar Ziegler

Melo Emre Selçuk

Dia Niang Özer
mustafa sana fenerli demiyorum asla ama sadece fenere olan övgülere gıcık oluyorum hepsi bu.nefret ediyorum o takımdan. kadroları bu kadar iyiyse niye şikeye gerek duydular diye sorarlar adama ?kendi başkanı bile güvenmemiş takımına !fener bank asya yolcusu.

Muslera

GG Yobo Serdar Ziegler

Melo Emre Selçuk

Dia Niang Özer

ne özeri Allah askina

ayrica gg ebueden iyi mi?

3 yildir top oynamayan özeri översen, millet ne dese hakli

Ziegler sen tam bir malsın.2. lige oynada gör bi tarafını salak herif.Böyle mallar hak ediyor 2. ligde oynamayı.

Bu Ziegler'in Aptal olduğunu Ten'in den anlamıştım zaten..Bee salak adı lekelenmiş bir kulübe gidilir mi hiç?..TFF düşürmese eni sonu FİFA veya UEFA düşürecek zaten..

Bu Ziegler'in Aptal olduğunu Ten'in den anlamıştım zaten..Bee salak adı lekelenmiş bir kulübe gidilir mi hiç?..TFF düşürmese eni sonu FİFA veya UEFA düşürecek zaten..

adam zaten leke almis, hatta 2 lige düsmüs bir takimda oyniyor, ne fark eder ki simdi fenere gelse, alisik nede olsa sikecil takimlarda oynamayi

Tartışmasız dünyanın en iyi sol bekini aldılar. Yine ikinciliğe oynayacağız gibi görünüyor.

Ayrıca; Özer > 7 x Arda

Muslera

GG Yobo Serdar Ziegler

Melo Emre Selçuk

Dia Niang Özer

Kusura bakma arkadaşım ama bu şekilde kadro çıkarırsan tabi FBli ilan ederler kendi takımında bile oynamayan Özer'i oraya koymuşsun + Ujfa'yı sağ bek'e koyarsan Gökhanla yarışır.. Stoper'e koyarsan Yobo'dan daha iyi ;) Serdar, Servet'ten ileride daha iyi oyuncu olabilir ama şuan daha iyi olduğunu söyleyemeyiz.. Hele daha FB'deki performansını görmeden yıllardır Milli takımda ve GS'de banko oynayan oyuncunun yerine koymak çok doğru değil...

GG'lün yerine Eboue'yi

Yobo'nun yerine Ujfa, Serdar'la Servet eşit bence...

Özer'in yerine Kazım'ı koy ondan sonra bir daha değerlendir ;)

Ziegler harbiden örümcek beyinliymişsin arkadaş.Kısa bir zaman sonra,ne olacağı belli olmayan bir takıma gidilir mi ?:eek:

Kusura bakma arkadaşım ama bu şekilde kadro çıkarırsan tabi FBli ilan ederler kendi takımında bile oynamayan Özer'i oraya koymuşsun + Ujfa'yı sağ bek'e koyarsan Gökhanla yarışır.. Stoper'e koyarsan Yobo'dan daha iyi ;) Serdar, Servet'ten ileride daha iyi oyuncu olabilir ama şuan daha iyi olduğunu söyleyemeyiz.. Hele daha FB'deki performansını görmeden yıllardır Milli takımda ve GS'de banko oynayan oyuncunun yerine koymak çok doğru değil...

Yobo'nun yerine Ujfa, Serdar'la Servet eşit bence...

Özer'in yerine Kazım'ı koy ondan sonra bir daha değerlendir ;)
üstelik bu çok kaliteli takım fenerbahce şikeyle şampiyon olabildi anca.

Özer=CR7'nin 2004'teki hali.Kabul edin beyler

Muslera

GG Yobo Serdar Ziegler

Melo Emre Selçuk

Dia Niang Özer

Puahahaa kadroyu kest.Ama bir kaç hatan olmuş bak.Melo yerine baroni,Selçuk inan yerinede,Selçuk şahini koyman gerekir.belkide onu koymuşssundur zaten.Birde Muslerada kimki Volkan kalede olmalı.

Şampiyonlar ligi varken Bank Asya 1. lig...:asd:

Üst Alt