Fenerbahçe'den 5. Yıldız İsteği - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunlar niye böyle bu a.. yerinde yav.

Geçmişte de formalarının her yerine yıldız koymuşlardı, koca koca adamların uğraştığı işlere bak.

Bu Milli Küme,Ankara-İstanbul-İzmir bölgesel liglerinden üçer takımla oynanan bir lig değil miydi?Nesi ulusal oluyor bunun?Bir de Fener'in sayılmasını istediği Futbol Şampiyonası ile Milli Küme çakışıyor birbiriyle.Aynı sene içinde oynananlar var.O nasıl olacak?

İtalya örneği doğru ama,İtalya da yanlış yapmış bence.

Bu Milli Küme,Ankara-İstanbul-İzmir bölgesel liglerinden üçer takımla oynanan bir lig değil miydi?Nesi ulusal oluyor bunun?Bir de Fener'in sayılmasını istediği Futbol Şampiyonası ile Milli Küme çakışıyor birbiriyle.Aynı sene içinde oynananlar var.O nasıl olacak?

aynen bi de insaatspor adına benzer saçma bicok takımın sampiyonlugu var.hepsi basvurmalı böyle bi durumda.

bu abi açıklamıs bi ansiklopediden hepsini.gercekler bunlar ama bu abinin yazdıklarına bölgesel dedi bi gerizekalı..e baska sampiyonluk mu var?fenerin sayılmasını istediği bunlar zaten

kimisi de liverpolun 18 sampiyonlugu var,premier lig sampiyonlugu yok dedi

aynen bi de insaatspor adına benzer saçma bicok takımın sampiyonlugu var.hepsi basvurmalı böyle bi durumda.

bu abi açıklamıs bi ansiklopediden hepsini.gercekler bunlar ama bu abinin yazdıklarına bölgesel dedi bi gerizekalı..e baska sampiyonluk mu var?fenerin sayılmasını istediği bunlar zaten

kimisi de liverpolun 18 sampiyonlugu var,premier lig sampiyonlugu yok dedi

18 şampiyonluğu var zaten,sadece adı değişti.1. lig'di Premier Lig oldu,bizim 1. ligin Süper Lig olması gibi.Başka bir farklılık var mı,varsa ben bilmiyorum da.

fenerbahçe 1967 de dandik takımlarla yapılan özel maçlar sonucu balkan kupası kazanmıştır.İstiyolarsa onun da adını uefa kupası olarak değiştirelim birde uefa kupaları olsun.;););):):)

18 şampiyonluğu var zaten,sadece adı değişti.1. lig'di Premier Lig oldu,bizim 1. ligin Süper Lig olması gibi.Başka bir farklılık var mı,varsa ben bilmiyorum da.
hah.büyük ihtimal onlar bu mahalli-küme ligi sacmalıgı ile süper ligi bir tutuyo işte.süper lig öncesi edilmiş-''aslında süper lig'' sampiyonlugu diyo beyinsizler.liverpol örnegnin boş oldugu anlasılyo zaten.

hah.büyük ihtimal onlar bu mahalli-küme ligi sacmalıgı ile süper ligi bir tutuyo işte.süper lig öncesi edilmiş-''aslında süper lig'' sampiyonlugu diyo beyinsizler.liverpol örnegi boş zaten.

Arada düzenlenmediği sezonlar falan da var zaten.Bu da işin ciddiyetini ortaya koyuyor.Buna Dünya Kupası da 2. Dünya Savaşı'nda düzenlenmedi diye çıkışacaklar olacaktır da,bence öyle.Şimdiki lig sistemine benzese,daha geniş kapsamlı olsa tamam da,TSYD Kupası tadındaki organizasyonları lig şampiyonluğu diye yutturmak çok çocukça.Zaten bizim liseci hukukçular kabul ettirtmez bunu.

Arada düzenlenmediği sezonlar falan da var zaten.Bu da işin ciddiyetini ortaya koyuyor.Buna Dünya Kupası da 2. Dünya Savaşı'nda düzenlenmedi diye çıkışacaklar olacaktır da,bence öyle.Şimdiki lig sistemine benzese,daha geniş kapsamlı olsa tamam da,TSYD Kupası tadındaki organizasyonları lig şampiyonluğu diye yutturmak çok çocukça.Zaten bizim liseci hukukçular kabul ettirtmez bunu.
noktayı koydun sagol bi.bu saçmalık için Galatasaray ve diğer takım taraftarları ile uzun ve gereksiz konusamalara giren fenerliler gördüm de...

noktayı koydun sagol bi.bu saçmalık için Galatasaray ve diğer takım taraftarları ile uzun ve gereksiz konusamalara giren fenerliler gördüm de...

1985 yılında Fenerbahçe'nin 11 şampiyonluğu varken Galatasaray-Beşiktaş-Trabzonspor üçlüsünün 6'şar şampiyonluğu vardı.Herkesten 5 şampiyonluk öndelerdi.O zaman konuşuluyor muydu bu?Adam olsalardı da kapattırmasalardı farkı.Onların karın ağrısı bu.

Kupalara her daim önem verdigini düsünürdüm

1985 yılında Fenerbahçe'nin 11 şampiyonluğu varken Galatasaray-Beşiktaş-Trabzonspor üçlüsünün 6'şar şampiyonluğu vardı.Herkesten 5 şampiyonluk öndelerdi.O zaman konuşuluyor muydu bu?Adam olsalardı da kapattırmasalardı farkı.Onların karın ağrısı bu.
aynen.bunu söyleyip işin içinden cıkacaksın bunlarla tartısmaya girdiğinde.bu yönden bakınca zaten ne kadar yalan ve samimiyetsiz oldugu anlasılyo olayın

bikaç saf Galatasaraylı taraftar da bu konuda hak veriyo biraz bazen bunlara,ona kızıyorum

o degil 1900 den beri sayin ozmn amk. Yine önde cikiyoruz bildigim kadariyla

Lan Almanya da Schalke bile bu kadar aglamiyor. Eskiden sampiyon olmusluklari var. Lig basladigindan beri yok. BVB 2-3 kere üst üste olurken bile aglamadilar.

Bu fb harbiden tuhaf

o degil 1900 den beri sayin ozmn amk. Yine önde cikiyoruz bildigim kadariyla

Lan Almanya da Schalke bile bu kadar aglamiyor. Eskiden sampiyon olmusluklari var. Lig basladigindan beri yok. BVB 2-3 kere üst üste olurken bile aglamadilar.

Bu fb harbiden tuhaf
TR kupası ile bile eşdeger degil yahu.verdikleri 1-2 saçma örnekte bile yanlıs yapılmıs ve bu mahalli-küme ligle bir de değil büyük ihtimalle o örnekler

Böyle bir şey olurda Galatasaray tüm yıldızları söküp iade etmeli ve tüm platformlardan kaldırılmalı . Türkiye’nin en büyüğü biziz biz silersek o yıldızların köşeleri bir taraflarına girer

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt