Haber - Fenerbahçe'den Açıklama: "Bu sezon bitecek ama böyle bitmeyecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe'den Açıklama: "Bu sezon bitecek ama böyle bitmeyecek"

fb bjk gene kardeş oldu yine bu gece
Sohbet odalarında bjkliler bizi konuşuyor
Biz maçımızı dün oynadık ha
Hakem çok sevdiğiniz tuttuğunuz Ali palabiyik
Biz Alanya maçında 2019 fener maçında bu adamdan olmaz dedik
O gün gulen biz mıydık
Hele şu bjklilerin kompleksi bitmiyor
Abi salın yaksmizi
Her konuyu döndü dolastir bize getir
Penaltılar penaltı, el el
Hakeme gözlükadam her maç sahaya giriyordu
Siz hiç adalet istemediniz
Ayrıcalık istediniz
Senin TD baskanin dokunulmaz mi
Bir gün eleştirdi. mi
Biz 6 ayda baskan degistirdik
Sizlere iyi uykular FB ve bjk holiganlari

Olağanüstü genel kurul ile bitecek 😀 Aziz sana fetocu diyecek sen Aziz'e ben mi üye yaptım kulübe fetocuları onlarla ben mi tavla oynadım sensin fetocu diyeceksin 🙂

Tiksinc bir camia.Bugun o kadar cok algi yaptilar ki dikkat etmeliyiz.Hakkimizi bu namusdan yoksun camia ya yedirmemeliyiz.Uyanik olmaliyiz.Baktilar sahada olmuyor bari masa da kazanalim derdindeler.Hee bide ligde zaten adalet olsa suan aradaki puan farki en az 15 di.

SM-M315F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İnanmadığınız şeyleri söylemeyin mhkyı siz belirliyorsunuz Lale sizin elemanınız. Geldiği hafta belalımız Aliyi sizin maça atayarak slm çaktı ama kader olmadı 😄

Allah sizin cezanizi verecek. Kazandigimiz maclarda bile dograndik. Abdülkerim'in Antep macinda atilmasi bir skandal mesela.

Alanya macinda 2 puanimiz gasp edildi.
Giresun macinda penaltimiz ve dolayli yoldan en az 1 puanimiz gasp edildi.
Trabzon macinda net oglu net penaltimiz verilmedi. 2 puan gasp edildi.
Kayseri macinin 20.saniyesinde penaltimiz verilse 3 puan alacagimiz belliydi.
Hakemler puan kaybettigimiz 5 macin 4'ünde NET OGLU NET eyyam iceren kararler verip bize operasyon cekmistir.

Derbide ofsayt diye iptal edilen golümüzün ofsaytla ilgisi yok. 5 attik 3 saydilar.

2 puanini caldiginiz Antalya bize karsi cok daha net bir ofsayttan gol bulmasina ragmen gol verildi. Allah yüzünüze vuruyor ama hala akillanmiyorsunuz. 5 dakika sürmedi, hemen öne gectik.

Ümraniye macinda havadan 3 puan aldiniz.

Maclarin tek farkla bitmesi rakiplerin hunharca oynamasi ve varini yogunu ortaya koymasindan ileri geliyor. Bize celme takmak icin yapmadiklari sey yok. Fener'e karsi 70 dakika kenarda bekletilen JERALDO gibi topcular bize gelince ilk 11 baslatiliyor mesela ;)

Bunların burunlarının boktan çıkmaması ilahi adalete olan imanımı tazeliyo yeminle. Şike sürecinde televizyonlarda bizi alt lige düşürün diyip kapalı kapılar ardında 58.maddeyi değiştirip küme düşmenin önünü kesenler, CAS namusumuzdur diyip geri çekilenler, bugün koparılan yaygaranın baş aktörü olan hakemi vakt-i zamanında bize karşı kollayanlar şimdi ise arsızca pervasızca tüm tuşlara basmaya devam ediyorlar. Allah size fırsat vermesin, yaptığınız eyyamı, algıyı ayağınıza dolasın.

Üst Alt