Fenerbahçe'den Aykut Kocaman Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Harbiden iyi koydu yaw :asd22:

nasil-koydu-aykut-kocaman_659627_m.jpg

Bu durum karşısında düşüncelerin nelerdir?

Aziz Yıldırım'ın ve Aykut Kocaman'ın (gerçi Aykut Kocaman kukla) Fenerbahçe'de olması kısa vadede faydalı görülebilir. Evet Aziz Yıldırım olduğu sürece Aykut Kocaman ve onun gibi yönetime her konuda bağlı Erman Toroğlu'nun dediği gibi sekreter görevi yapan teknik direktörler olduğu sürece Galatasaray ve diğer rakipler nice zaferler kazanacaktır şüphesiz. Bunda kimsenin kuşkusu yok.

Ama bu adamların uzun vadede Türk futboluna ciddi zararları olmuştur ve olmaya devam edecektir. Şike herkesin malumu. Taraftarları kutuplaştıracak açıklamalarda bulunmaları başlı başına zarar, Aziz Yıldırım'ın medyadaki etkin gücü zarar... Yabancı sınırlaması nereden çıktı ilk defa; bunlardan ve bunların kalemşörlerinden; zarar! Daha neler var neler! Bunların şu an gündemi rahatsız eden zararları.

Buna benzer çok yazı yazdım. Sanırım onlara istinaden sordun :) Evet ben Aziz Yıldırım, İbrahim Hacıosmanoğlu gibi adamların futboldan temizlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Edepli, dürüst, ahlaklı rakip istiyoruz. Rakiplerimiz iyi oldukça biz daha iyi oluruz. Ligte ne kadar güçlü takım olursa bizler o kadar başarılı oluruz. Bu şekilde kendi ligimizde kendimiz çalar kendimiz oynarız.

Battıkça batıyorlar, Aykut tüm faturayı 5 futbolcuya kesmiş içlerinde takımın belkide en iyi oyuncusu valbuş var.

Bu saatten sonra dikiş tutmaz bunlar. Her puan kaybında kargaşa dahada büyüyecek.

İç saha maçlarınada aziz e biat eden 5 bin kişi falan gelir bu saatten sonra.

"Cehennem donana kadar Aykut Kocaman" ifadesini bu sefer kullanmamışlar.

Ayrıca milli ara dönüşü beşinci sırada ve 19 puandaki Sivasspor ile oynayacak. Orada gerçekleşecek bir puan kaybında neler olacak bir düşünün. :asd22:

Fenerbahçe gerçekten bitmiş arkadaşlar. Aziz Yıldırım olduğu sürece şampiyon falan olamazlar.

aslinda bu sefer "Cehennem soguyana kadar" deyip, biraz daha hafifletebilirlerdi aciklamayi.. sonra biraz daha hafif, daha hafif ve zaten o zamana kadar biz 5-10 sampiyonluk fark takardik bunlara, ondan sonra aziz de gidebilir aykut da :asd:

Ali senin sonu gibi olacak
saracoglunda tribunlerde 7 bin kisi hep bir agizdan aykutun G kocaman diye bagiracak
sonra da arslan yurekli hocamiz 20 senelik kepazelige son verecek !!!!!

Aykut gidecek kim gelecek
Aykut sezon sonuna kadar kalır bizde eğlenceye devam ederiz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

35 yaşımdayım ilk kez bu malların açıklamasını doğru ve mantıklı buluyorum boşuna dememişler bu alemde en büyük eğlence fnerbhçe diye..

Üst Alt