Fenerbahçe'den Ivan Bebek Açıklaması - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Ivan Bebek Açıklaması

Bi ağlamayın arkadas ya
Bu nasıl rakip ya
Tamam sampiyonluk yolunda bi sekilde gidiyosunuz En güclü rakibiniz Galatasaray devre dısı ona rağmen hala Galatasaray yeter ulan :D nasıl bi kompleks lan bu

Arenayı her zaman oldugu gibi bunlara cehenneme cevirin ve mac sonu ' BEBEK' calsın kudursun sikeciler :asd:

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen hem o müzigi çalıcan hemde takım öyle bir oynayacak ki bunları arenada 5 leyipte yollayacan kudurmanın ötesine giderler. :D

Benim en cok komigime giden su maillere falan surekli deginmeleri.
Lan geri zekali platini'ye galatasaray sike yapti diye mektup yazan babam mıydı

Butun eskileri unutup en yeniyi hatirlayalim ,henuz daha yeni, ahi gitmis vahi gitmis trabzon ,yine de 75 dk dayanip bjk ye yenildi diye ,halen yoneticilik yapan bir tip "uyu uyu yat uyu" yazmadi mi ?

hangi hak hukuktan etikten bahsediyorlar daha halen ,zaten feneri antipatik gosteren baslica tavir bu ,bir seyleri basarmadan hep en buyuk biziz davranisi, herseyde geri kalinca da bunun sucunu kendi disinda arayip herkes bize karsi tutumuna burunmek

Ya ben hakem kotu demistim ilk seyrederken ama tekrara baktim bir kere ofsayt yok. Gayet boru gibi dosemisler fenere. Kjaer bozuyor ofsayti.

Topalin penaltisi ve atilmasi yanlis diyordum baktim topal ellerini gogsune cekmis ama yan donerek karsilamis. Yani top topalin eline carpmasa gogsune degil doksana takiliyormus. Yani karar dogru.

Resmen yan donerek kaleye giden topu karsilamis iste !
FenerBahçe - Braga Mehmet Topal Penaltı Pozisyonu - YouTube
Komik olan şikeci şerefsizlerin yine birilerine hak hukuk adalet dersi vermeye calismasi olmus.

Cihan oskayin aciklamalari , oktay ve yoneticilerle yaptigi telefon konusmalari, caferin aciklamalari, tmsf nin el koydugu istanbulspora fenerbahceden gelen sebebi belirsiz para, ustelik bu para icin fb resmi aciklama olarak ismini belirttigi bir futbolcunun bonservis bedeli olarak aciklamis zonra o futbolcu icin borsaya fb nin "bonservissiz" olarak alinmistir aciklamasi ortaya cikmisti. Ustelik mustafa denizliye "sen mi sampiyon yaptin?" Diyen azizin konusmalari tum basina yansimisti. Ust uste 5. Sampiyonlugumuz hatta 1 sene sonra yine biz oldugumuzdan 6 kez ust uste sampiyon olmamiz şike ile engellenmisti bu serefsizler tarafindan şike ile.

2011 malum. Dunyanin en cok delilli şike hareketi "paralel ayagi" ile aklanip deliller imha edildi. Dunya spor tarihi bu kadar aleni şike tespitine şahit olmamıştı.

Bu sahtekarlik ve şike sahibi yavşak kulup simdi boyle mazlumu oynamıyor mu beni deli ediyor.

Turk hakemleri ayarlamak kolay. Yabancilari ayarlayamayinca basta biz olmak uzere onune gelene saldiriyor şerefsiz camia!!

Son düzenleme:
Üst Alt