Fenerbahçe'den Kasımpaşa'ya Teşekkür Mesajı Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Kasımpaşa'ya Teşekkür Mesajı Geldi

bişey de diyemiz ki herifler bizi tezgaha getirmiş

neyse pandemi var deyip türlü hamleler yapabiliriz artık kimse kurcalamıyor nasılsa

Tam bir rezillik.
Bu ciner grubunun vardır ali koçla bir işi..
Ben fatih görüşmesinde bizim yöneticcilerle neler konştuklarını çok merak ediyorum.Gerçekten bizim yöneticilerin bundan haberi varmıydı.

Fatih gibi bir adamı biz bu yolla aldık öyle mi..

Kizanlari anlamıyorum bu ülkede böyle yürüyor kardeşim adamın parası var ve kullanıyor kullanma şeklinde etik kanun gibi şeylere sadece bizim gibi züğürt takımlar bakar,adam basıyor parayı kılıfı uydurup alıyor keşke bizde yapabilsek
O zaman vay Turk futbolu neden soylede boylede diye aglanmayacak aslinda. Hepsi yapsi bunu...

Zaten 2015 deki TSL degeri 800 milyon kusurken simdi 500 milyona dusmus!

Ne bekleyebilirsinki zaten? Adamlar goz gore gore transfer sikesi yapiyor. Limit acikliyorlar, tek uyan GALATASARAY!

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fb´nin, bjk´nin transferleriyle, usulsüzlükleriyle gereksiz yere kendimize gündem ve sinir yapıyoruz. renktasa katılıyorum tam bir züğürt takım görünümündeyiz. biri mhy´yi alır onla laf dalaşı, mensah´ı alır onla laf dalaşı. bu kentin zaptiyesi biz miyiz. etikle, cartla curtla uğraşıyoruz. sen kimi almışsın kimi satmışsın ona bakacaksın.

Tff ve UEFA ile bildiğin billur geçiyorlar, bence limit olayı kalksın direkt Uefa ilgilensin bu konularla madem tanımıyorlar kuralı, bakalım ne olacak görelim ki bakın görün tff diyecekki ben ugrasamam vazgeçtim sende, yazdım buraya

fb´nin, bjk´nin transferleriyle, usulsüzlükleriyle gereksiz yere kendimize gündem ve sinir yapıyoruz. renktasa katılıyorum tam bir züğürt takım görünümündeyiz. biri mhy´yi alır onla laf dalaşı, mensah´ı alır onla laf dalaşı. bu kentin zaptiyesi biz miyiz. etikle, cartla curtla uğraşıyoruz. sen kimi almışsın kimi satmışsın ona bakacaksın.
Cevap bile vermemek lazım bence de.

Mensah kim, Mhy kim yahu ne adamlar için kimlerle muhatap oluyoruz.

Üst Alt