Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!.. - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!..

Cevap: Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!..

Bale ve onun tarzında ki oyuncular, Barcelona'da kendini harcatırlar. Bale ver-al, ver-al 1000 tane arka arkaya pas yapabilecek bir adam değil bildiğiniz gibi. O adamın soldan soldan yardırıp gitmesine de, Barcelona oyun sistemi izin vermez.

Dediğin gibi çok uymayabilir ama benim demek istediğim başka bir şeydi aslında.

Barcelona her geçen sene kadro bakımından alternatifliğini ve bana sorarsanız çok üst düzey kalitesini düşürüyor.

Gökhan iyi oyuncu ama hücumu biraz fasa fiso. Çok çıkıyor ama çok az etkili oluyor. Yine de Alves'in yedeği olabilir. A.Santos'un hücum gücü Barca'daki sol beklerden iyi ancak savunmayı rakibe hamle yaparak, yani riskli yapıyor. O yüzden Barca'nın alacağını sanmam.

Allahini seversen 28 macta 3 gol atip 8 asist yapmis bir sagbekten bahsediyoruz. Maicon 26 macta tek gol atmis, 8 asist yapmis; Daniel Alves 31 macta 2 gol atmis, 13 asist yapmis. Hucumda etkili olmasi icin daha ne yapmasi gerekiyor anlamiyorum.

Dediğin gibi çok uymayabilir ama benim demek istediğim başka bir şeydi aslında.

Barcelona her geçen sene kadro bakımından alternatifliğini ve bana sorarsanız çok üst düzey kalitesini düşürüyor.

Xavi ve Puyol 2-3 seneye gittiklerinde, Barcelona'da çok büyük düşüş yaşanacak zaten. Çoğu oyuncunun aynı kalitede alternatifi yok.

Allahini seversen 28 macta 3 gol atip 8 asist yapmis bir sagbekten bahsediyoruz. Maicon 26 macta tek gol atmis, 8 asist yapmis; Daniel Alves 31 macta 2 gol atmis, 13 asist yapmis. Hucumda etkili olmasi icin daha ne yapmasi gerekiyor anlamiyorum.

Maicon= İtalya Seri A

Alves= İspanya La Liga

GG=Türkiye Eşşek Süper ligi

sadece bu sezon

1 seneden beri Gökhan ve Santos dünyanın en iyi 10 beki arasında diye yazıyorum burda, objektif değilsin diyor bazı arkadaşlar ama cidden öyle. İkisi de müthiş futbolcular. Santos banko oynar Barcelona'da, Alves olmasa Gökhan da oynar ama Alves varken işi zor.

hadi be isine

Maicon= İtalya Seri A

Alves= İspanya La Liga

GG=Türkiye Eşşek Süper ligi

Alves=Barcelona

Maicon=Inter

Gokhan=Fenerbahce

Oldu mu?

Vallahi bu Turkiye Essek Super Ligi'nde yurt disindan getirilen uber yildizlarin ne yaptigini gormesem, vallahi bir an icin hakki var diyecegim. Gecin artik bu anlamsiz laflari.

Alves=Barcelona

Maicon=Inter

Gokhan=Fenerbahce

Oldu mu?

Vallahi bu Turkiye Essek Super Ligi'nde yurt disindan getirilen uber yildizlarin ne yaptigini gormesem, vallahi bir an icin hakki var diyecegim. Gecin artik bu anlamsiz laflari.

Barcelona= x100000 Fenerbahçe

İnter= x10000 Fenerbahçe

Fenerbahçe= x0 Fenerbahçe = 0

bastos tam sol bek değil bence. Coentrao yakışır Barcelona'ya, Clichy'de ama Bastos, Bale olmaz. Bu arada Santos tam Barcelona oyuncusu aslında Barcelona'nın savunmasıda hücumuda topun kendilerinde kalmasına dayalı Santos'daki tek sorunda top rakipteyken ara ara maçtan kopuyor olması. Yani Barcelona'nın maçlarında zaten maçın 60-70 dakikası top Barcelona'nın kontrolünde oluyor geri kalan zaman dilimide Santos'un savunma açığını ortaya çıkarmaya yetmez.

Gökhan Gönül Daniel Alves'ten iyi diyen arkadaşlar Alves'in Barcelona'ya ne kadar bonservis ücretiyle transfer olduğuna baksınlar.Alves'te ki tekniğin, hücum zekasının yarısı Gökhan Gönül'de yok.Gökhan Gönül bodoslama oynayan bir oyuncu.

Gökhan Gönül Daniel Alves'ten iyi diyen arkadaşlar Alves'in Barcelona'ya ne kadar bonservis ücretiyle transfer olduğuna baksınlar.Alves'te ki tekniğin, hücum zekasının yarısı Gökhan Gönül'de yok.Gökhan Gönül bodoslama oynayan bir oyuncu.

yapmayın allah aşkına. sadece adam bi takımda oynuyor diye tanrı ilan ediyorsunuz. guti bunların en büyüğüydü. geldi gördük. alvesten de farklı bişiy beklemiyorum şahsen.

yapmayın allah aşkına. sadece adam bi takımda oynuyor diye tanrı ilan ediyorsunuz. guti bunların en büyüğüydü. geldi gördük. alvesten de farklı bişiy beklemiyorum şahsen.

alvesten ıyı demek komikte.

ama acık ara turkıyenin en iyisi

Sevilla iki sene üst üste Uefa Kupasını aldığı zamanlarda Keita ile birlikte takımın en iyi oyuncusuydu.Sen değiminle 2 süper bekinle daha Uefa ön elemesini geçemiyorsun.

Hahaha şimdide Gökhan Alvesten iyi lafları dolanmaya başladı.Şu fb lilerde kuş kadar akıl yok.Herkesi kendilerine güldürmeyi başarıyorlar.Gerçi bizim forumdada böle var bir kaç gökhan fanı.Gökhanı Marcelodan iyi yapan süper zeka arkadaş.

Sevilla iki sene üst üste Uefa Kupasını aldığı zamanlarda Keita ile birlikte takımın en iyi oyuncusuydu.Sen değiminle 2 süper bekinle daha Uefa ön elemesini geçemiyorsun.

uçmayın abi. bunlar fenerle oynadı. adam sadece başka ligde diye futbol tanrısı yapmayın. her futbolcu bir maradona değil. barcelonada tanrılar oynamıyor. ama "mükemmel" takım oyunu oynuyorlardır ayrı konu. fakat abartmayın bu kadar. alves dediğin adam bize gelse gökhan kadar iş yapmaz emin ol.

Üst Alt