Fenerbahçe'nin Borcu Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burhan Karaçam: "2019 senesi bütçe açığı 800 milyonken, nakit açığı 1.100 milyon TL. Bu nakit açığını kapatmak zorundayız. Beklediğimiz gelişmeler var. Kendi projelerimiz var. Ancak şu anda tünelin ucundaki ışığı görebilmiş değiliz." (FB TV)

Vah vahh beter olun zararlar borca eklenmemiş daha eklenince gene 4 milyar tl yi geçiyor

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunlar kampanyayla koçun sadakalarıyla düzlüğe çıkamaz bu çok açık bizimde aynı hatalara dusmememiz lazim

Burhan Karaçam: "2019 senesi bütçe açığı 800 milyonken, nakit açığı 1.100 milyon TL. Bu nakit açığını kapatmak zorundayız. Beklediğimiz gelişmeler var. Kendi projelerimiz var. Ancak şu anda tünelin ucundaki ışığı görebilmiş değiliz." (FB TV)

Vah vahh beter olun zararlar borca eklenmemiş daha eklenince gene 4 milyar tl yi geçiyor

2018 yılı bütçesine göre 3.5 milyar zaten.

Şu an 4 milyarı geçmiştir bir de 200 milyon bağış geliri sokuyorlar bilançoya ona rağmen 800.

Bunlarin iflas edip Rangers gibi 4. Ligden baslama zamani ne zaman gelir?

Gecen sene Aziz 1,3 Milyar TL geliri 2023e kadar temlik etmis dememismiydi Ali Koc?

reisin yani devletin borç yapılandırma olayını en cok bunlar bekliyordu ağızlarının suyu akıyor ama o durum bana göre olmayacak

merkez bankasının stokları bile azalıyorken kulüplere böylesine büyük yardım peşkeş çekilmemeli

reisin yani devletin borç yapılandırma olayını en cok bunlar bekliyordu ağızlarının suyu akıyor ama o durum bana göre olmayacak

merkez bankasının stokları bile azalıyorken kulüplere böylesine büyük yardım peşkeş çekilmemeli
Olmaz zaten koç ve hükümet arası sorunlu kongrelerindede bayağı giydirdiler gene hükümete olmasında zaten herkes Kendi yağında kavrulsun tatlı yemenin acı çıkarmasını bileceklerdi kapatsın amatör şubelerini

Ali Koç Yapı kredi yönetim kurulu üyesi değil mi

Burhan Karaçam keza üst düzey yönetici değil mi

Gitsin Yapı Krediden istesinler bakalım yüzde 5-7 faizle kredi alabiliyorlar mı

Anlamamakta ısrar eden kişiyi banlamanız iyi olmuş adama net borcumuz 1.4 diyoruz hala borç 3.1 diyor kendi kopyaladığı cümle kendisini yalanlıyor ama hala boş yapmaya devam ediyordu iyiki banladınız belki anlamasına yardım eder bu ban...

Daha net ile brüt arasındaki farkı bilmeyip borç için konuşması ayrı bir komedi zaten

Bu arada döviz dalgalanması en çok feneri vurdu hem futbolcu maaşları hemde borç faizleri katlandı onlar için

Üst Alt