fenerbahce'nin düştüğü duruma üzülmek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerbahce'nin düştüğü duruma üzülmek

Keyfimi kaciran 1 durum lakin ebedi dostumuz Fenerbahcemiz küllerinden dogacaktir
595a2440c9de3d2100f817ef.jpg

Fenerbahçe ve Galatasaray düşüşe geçerse Türk futbolunda zaten olmayan kalite hepten yok olur o yüzden iyi olsunlar bizim avantajımıza bu durum yoksa iki şampiyonluk alan BJK kendini bizle kıyaslama hevesine kapılacak olası şampiyonluk halinde Başakşehir ligde artık bende varım dengeleri alt üst ettim havalarına girecek...

Futbol bir oyundur , fb li seyircilerin biraz fazla reaksiyon gosterdigini dusunuyorum

Keyif icin izlenen bir olay eger uzuntu vesilesi oldu ise , dizi izlersin , disarida gezersin olur biter

Burada da bazen seziyorum bunu . Futbol ya da kulupculuk sukunet ve tolerans gerektiren bir olgudur
Aynı durumda biz olsak taraftarlar kulüp binasını basardı

Ben de yanlarında olurdum.

Bunca para harcayıp kimse kulübü bu duruma düşüremez

Terim'e eleştirim de bu yüzden 45 m euro yakıma 30 m tl kendisi ve ekibine para verilen ortamda takımı bu hale düşüremez

Daha da beter olsunlar zamanın da alt lige gitmeleri gerektiğini herkes biliyordu zaten biraz gecikmeli gidecekler
Allah ın adaleti şaşmaz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt