fenerbahce'nin düştüğü duruma üzülmek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerbahce'nin düştüğü duruma üzülmek

Üzülen bizden değildir.

Şikeci, Atatürk üstünden prim yapan suikastçı ahlaksız bir yapı umarım bir gün yok olup gider. Irkçılık desende bunlarda mevcut. Ne diye üzülecem yahu.

Ibb bjk ayrı cins takımlar eyvallah ama bu şerefsizlere bir saniye uzülür isem ne olayım. Kümeye düşerse söz Kurban kesip gsc forumunda Bayram havasına döndüreceğim.

Ayrıca üzüntümün kontenjan hakkını şu an zaten kendi camiamıza kullanıp kullanmamak durumundayım

Yahu oyle bir post atmissin ki sanki siyasi guc odaklari ve TFF & MHK yapilanmasi Fener'le ugrasiyor o yuzden bu haldeler

Adamlarin birak aleyhine hata yapilmasini lehinde o kadar cok hata yapildi ki, acip bakmadim bile fiksture ama simdiden aklima sezon basi Bursa maci ve bizimle oynadiklari mac geliyor

Zamaninda kume dusmesi gereken Fener ilahi adaletle karsi karsiya sadece. Uzulmeye hic gerek yok. Boyle durumlarda akliniza sike, irkcilik ve Aziz Yildirim'in vukuatlarini getirin, hemen gecer uzuntunuz

FT'nin bizi düşürdüğü duruma bakmadan bunlara mı üzüleceğim. Bir kaç hafta once lider idik. Şimdi 7. Yiz. Resmen serbest düşüşe geçtik. Bu gidişle fenoşun yanına varmamız 7-8 hafta daha sürer. matematiksel olarak son iki ayda ligin en kötü takımıyız. İlk başlarda aldığımız puanlarla buralarda tutunabildik.

Ama sonunda ft'den ebediyen kurtulacaksak bu sezonu 15. Bitirmeye razıyım.

Sayın @Mahir Koç üzülüyordur belki

Arkadaşımızın biri yukarılarda Fenerbahçe'de çıkan yangına su veren itfaiyenin suyunu keseyim demiş. Ben daha ileri gidiyorum. O yangın için itfaiye biriminden çıkan itfaiyecinin allah belasını versin diyorum. Umurumda mı olurlar!

Ha bir de bir kesim var ki "Fenerbahçe'siz, ezeli rakibin olmadığı ligin tadı olmaz" diyen. Onlara da kılım! Keşke biz de ilk 3'te olsaydık da daha beter sevinseydik. Buruk bir sevinç yaşıyoruz şimdi.

Bizim maclarda skandallar oldu ama fbjk maclarinda da biraz adalet geldi , bunu kabul ediyorum

Bjk nin ankara , fb nin belki bursa maci son pozisyon filan harici genelde eski senelere gore adil yonetimler oldu

Unutmayin bjk nin ikinci sampiyonluk sezonunda nasil hakem yonetimleri vardi

Aslinda bize yapilanlar olmasa buyukler arasinda dengeli yonetimler oldu

Adalet gelmedi, sadece kesin olan pozisyonlarda onların lehine eskisi gibi veremiyorlar ama tam belli olmayan ortada olan pozisyonlarda onların lehlerine bizim de aleyhimize çalıyorlar şerefsizler. O yüzden bizim kazandığımız her golü ve penaltıyı inceliyorlar vermemek için.

Adalet getirmez Var , dun libertadores finalinde sozde var uygulanmis . Ya hatali bilgiydi ya da bizdekinden beter skandaldi

Ama fahis hatalarla rakiplerin ittirilmesi olayi da dogruya dogru , durdu

Zaten o yuzden biz 25 iz ama bjk de 25 , fb 14

Onlar da kotu ama eskisi gibi ucuk kararlarla yukari ittirilemiyorlar

Fb yi bu hale getiren taraftarıdır aziz başkan zengin en zengin kulüp biziz dediler çok kibirliydiler 4 milyar tl borç taktı aziz, alenen şike olan sezonda kumpas diye kendilerini kandırdılar, ali koç gelecek herşey düzelecek dediler cocu comolli yi yaladılar yuttular şimdi ağlıyorlar ama akıllanmadılar ersun diye yalıyorlar şimdide gelince gene hayal kırıklığı olacak

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fb yi bu hale getiren taraftarıdır aziz başkan zengin en zengin kulüp biziz dediler çok kibirliydiler 4 milyar tl borç taktı aziz, alenen şike olan sezonda kumpas diye kendilerini kandırdılar, ali koç gelecek herşey düzelecek dediler cocu comolli yi yaladılar yuttular şimdi ağlıyorlar ama akıllanmadılar ersun diye yalıyorlar şimdide gelince gene hayal kırıklığı olacak

Galatasaray'i boyle kek bir sezonda bu hale getiren fatih terim'dir desem katilir misin?

Fatih terim kendiyle inatlaşıyor bazen çok ama en büyük sorumlu albayrak denen vasıfsız adam oyuncu al sat yapamayıp düğünlerde göbek atmaktan eksik bölgeler tamamlanamadı bu işi yapamayacaksa ne işi var yönetimin orada

Sence de kendi evinde dusme hattindaki iki takima (fb&rize) 2-0dan maci 2-2ye getirten duzende sorun transferden cok tektik ekipte olmaz mi?

Bunu yaptiran bir baskasi olsaydi afedersin ama "yapacagin isin icine balgam atayim, istifa et mal" demez miydin?

Üzülmüyorum, bizim durumumuz çok mu iyi? Ortalık Kasımpaşa ile Başakşehir'e kaldı.

Bir de forum da bir arkadaş vardı,Ali Koç'a çok ümit bağladılar,İnşalah gelir de iyi hayal kırıklığı yaşarlar diyordu seçim zamanı.O arkadaşı alnından öpüyorum. :)

Üst Alt